ico
Чт, 23 Вер
USD 26.6714 ico
EUR 31.2856 ico
RUB 0.36607 ico
RU
USD 26.6714 ico
EUR 31.2856 ico
RUB 0.36607 ico

В «ОТП Банку» прогнозують зниження ставок за автокредитами: чого очікувати в III кварталі

У III кварталі очікується збільшення частки автокредитів в загальному обсязі виданих банками позик.

Зниження ставок за автокредитами в найближчі три місяці може досягти 1%. Такий прогноз озвучив Віталій Скоробогатий, що відповідає за видачу автокредитів в «ОТП Банку», передає Banker.ua.

За словами експерта, зниження ставок за кредитами на придбання авто в III кварталі може досягти 1%, а сприяти цьому буде зростання числа банків-кредиторів і цінова конкуренція в даному сегменті кредитування, що посилюється.

Також Віталій Скоробогатий прогнозує в липні-вересні збільшення частки автокредитів в загальному обсязі виданих фінустановами позик. Представник «ОТП Банку» зазначає, що, якщо на початку 2021 року цей показник становив 18-20%, то в II кварталі він зріс до 22-23% від загального обсягу продажів.

Підпишись на наш Telegram
Тільки найважливіше і цікавіше

Варто зазначити, що, за даними Укравтопрому, з початку 2021 року в Україні було придбано і зареєстровано 48 400 нових легкових авто.

Найбільшою популярністю у фізосіб в цей період користувалися такі марки машин, як KIA Sportage (2552 реєстрацій), TOYOTA RAV-4 (придбано 2535 авто) і NISSAN Qashqai (1119 угод). Що ж стосується корпоративних автопарків, то юрособи в першому півріччі надавали перевагу RENAULT Duster (1718 придбаних авто), RENAULT Logan (805 реєстрацій) і TOYOTA RAV-4 (598 угод).

Читайте також: Інсайти Петра Чернишова

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що з початку року «Ощадбанк» видав українцям автокредитів на 2 млрд гривень: йдеться про позики на купівлю як нових машин, так і автомобілів з пробігом.


Коментарі (0)

Авторизація

Ми використовуємо файли cookie для збору аналітичних даних про взаємодії з нашим веб-сайтом, щоб поліпшити взаємодію з Користувачем. Також для того, щоб скористатися деякими функціоналом і сервісом banker.ua Користувач може добровільно передавати персональні дані. До них можуть належати: ім'я, адреса електронної пошти, акаунти в соціальних мережах, поля форм можуть запитувати й інші дані. Детальніше про файлах cookie і персональних даних дізнайтеся в Політиці конфіденційності.
Прийняти
×