Золото «метушиться» у пошуках зручного цінового діапазону: дані торгів

У нинішній ситуації розумним для кожного інвестора рішенням було б зберігати в своєму інвестпортфелі від 10% до 20% в золоті, рекомендують в Philoro Edelmetalle.

Ціни на золото відновили зростання після зниження на новинах про вакцину. У четвер дорогоцінному металу так і не вдалося подолати рівень опору $1850, а в п’ятницю слабку підтримку ринку надає долар, що падає, передає Banker.ua.

Згідно з даними торгів, вранці 11 грудня лютневий ф’ючерс на золото подорожчав на 0,28%: ціна металу піднялася до $1840,65. У той же час, вартість березневого ф’ючерсу на срібло в п’ятницю знизилася на 0,16% і досягла $24,05.

На думку аналітиків, ринку золота сьогодні необхідний потужний «каталізатор» у вигляді м’якої політики ФРС, стимулювання американської економіки або провалу вакцини від COVID-19.

Саме перспектива схвалення вакцини Pfizer і BioNTech в США спричинила суттєвий тиск на котирування «жовтого металу» в четвер, які раніше пішли вгору на тлі рішення ЄЦБ про посилення заходів стимулювання європейської економіки.

За словами Тая Вонга з BMO, сьогодні золото підшукує «зручний» для себе торговельний діапазон.

Рудольф Бреннер з Philoro Edelmetalle, в свою чергу, зазначив, що в поточній ситуації розумним для кожного інвестора рішенням було б зберігати в своєму інвестпортфелі від 10% до 20% в золоті.

Зазначимо також, що, згідно з даними НБУ, 1 грам золота в Україні сьогодні коштує 1 659.8593 гривень, грам срібла оцінюється в 21.6895 гривень, вартість платини зафіксувалася на позначці 916.0001 грн/грам, а паладію – 2 087.1292 грн/грам.

Читайте також: Що буде з ринком депозитів в 2021 році: думка експертів

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку аналітиків Commerzbank, наступного року золото продовжить свій перерваний висхідний тренд, і в середині 2021-го вартість унції дорогоцінного металу сягне $2000.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)