Золото відреагувало на публікацію протоколів ФРС США: дані торгів

Головною перешкодою для ралі золота сьогодні є бажання інвесторів, які купили метал за ціною $1700 за унцію, зафіксувати прибуток, вважають в Walsh Trading.

Після публікації протоколів квітневого засідання ФРС США ціни на «жовтий метал» кинулися вниз: вранці в четвер за унцію золота дають трохи більше $1871, передає Banker.ua.

Згідно з даними торгів, вранці 20 травня червневі ф’ючерси на золото подешевшали до $1871,45 (-0,52%), тоді як вартість липневого ф’ючерсу на срібло впала до $27,88 (-0,52%).

Падіння цін на дорогоцінні метали стало результатом реакції ринку на протоколи квітневого засідання ФРС США, які були опубліковані в середу ввечері. Так, проаналізувавши заяви учасників зустрічі, трейдери прийшли до висновку, що американський регулятор може вдатися до посилення монетарної політики раніше, ніж очікувалося: на тлі зміцнення долара, яке послідує за змінами, золото опиниться не в кращому становищі.

Варто зазначити, що за останній місяць вартість «жовтого металу» злетіла на 5%, тоді як срібло подорожчало на 8%.

На думку експертів Walsh Trading, головною перешкодою для ралі золота сьогодні є бажання інвесторів, які купили метал за ціною $1700 за унцію, зафіксувати прибуток.

У той же час, на тлі відновлення економіки за підсумками року золото може подорожчати до $1989. Якщо ж котирування не втримаються вище позначки $1800, «жовтий метал» може подешевшати до $1670 за унцію.

Згідно з даними НБУ, 1 грам золота в Україні сьогодні коштує 1 643.3222 гривень, грам срібла оцінюється в 24.4346 гривень, вартість платини зафіксувалася на позначці 1 058.3739 грн/грам, а паладію – 2 525.2184 грн/грам.

Читайте також: Факторинг в Україні: які умови пропонують банки

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку експертів Julius Baer, для відновлення ралі на ринку дорогоцінних металів не вистачило потреби трейдерів в безпечних активах, і дати старт зростанню котирувань «жовтого металу» може лише «друга інфляція».


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)