Золото та срібло скористалися слабкістю долара: що з цінами

Наступного року золото продовжить свій перерваний висхідний тренд, і в середині 2021-го вартість унції дорогоцінного металу досягне $2000, прогнозують в Commerzbank.

Вартість дорогоцінних металів незначно підвищується після зниження напередодні: підтримку котируванням золота сьогодні надає долар, що падає, передає Banker.ua.

Згідно з даними торгів, вранці 10 грудня лютневий ф’ючерс на золото подорожчав до $1844,05 (+ 0,28%), в той час як вартість березневого ф’ючерсу на срібло зросла на 0,5% і досягла $24,11.

За словами аналітиків Oanda, переговори щодо стимулювання американської економіки і новини про вакцини будуть лише посилювати волатильність цін.

Експерти зазначають, що перспективи ринку можуть бути позитивними, якщо Федрезерв і ЄЦБ «перевершать очікування інвесторів в частині заходів стимулювання». У той же час, в короткостроковій перспективі, на думку аналітиків, можливе деяке зниження котирувань.

У той же час, стратеги Commerzbank прогнозують, що наступного року золото продовжить свій перерваний висхідний тренд, і в середині 2021-го вартість унції дорогоцінного металу сягне $2000. Наприкінці наступного року експерти очікують на зростання ціни на золото до $2100. В якості головного чинника підтримки аналітики вказують м’яку грошову політику з боку центробанків.

Що ж стосується перспектив срібла, то в Commerzbank прогнозують зростання вартості металу до кінця 2021-го до $28.

Зазначимо також, що, згідно з даними НБУ, 1 грам золота в Україні сьогодні коштує 1 677.6589 гривень, грам срібла оцінюється в 22.0008 гривень, вартість платини зафіксувалася на позначці 924.2265 грн/грам, а паладію – 2 096.3458 грн/грам.

Читайте також: Співпраця з МВФ, дірки в бюджеті і п’ятиріччя BankID: про що говорять експерти в своїх соцмережах

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, за словами інвестаналітика XM Маріоса Хаджікіріакоса, пробивши рівень $1850 котирування золота продемонстрували «героїчне відновлення». Експерт зазначає, що зростання вартості «жовтого металу» в останні дні стало можливим за рахунок ослаблення долара і зниження реальних процентних ставок.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)