A
A
 

МНЕНИЕ ЭКСПЕРТА:

08.08.2013
 
И.о. начальника управления кредитных операций
Авант Банк
Авант Банк

Відповідно частини 12 статі 11 закону України "Про захист прав споживачів", який регулює відносини із фізичними особами,  

Банк має право за погодженням із позичальником надати відстрочку сплати суми основного боргу за договорами про надання споживчого кредиту на строк не більше трьох років.

Підставами для проведення змін  умов договору як фізичних осіб, так і суб’єктів господарської діяльності  є офіційне звернення клієнта із обґрунтуванням причин, які заважають йому  виконувати взяті на себе зобов’язання.

В практиці, Банки найчастіше йдуть назустріч  клієнтам і приймають позитивні рішення щодо перегляду умов виплат по кредиту, пропонуючи різноманітні схеми та програми  виходу із скрутного становища. Спільно із позичальниками розробляють заходи усунення проблемної ситуації, недоліків роботи та закріплюють рішення шляхом укладення додаткових договорів, мирових угод, та в деяких випадках, договорів прощення боргу.

Встановлення договірних відносин із зазначенням чітких умов виконання зобов'язань, індивідуальних графіків повернення  основного боргу та відсотків  із врахуванням фінансової спроможності позичальників і є результатом роботи Банка із клієнтом.  


 2966 

*Ваше имя:

(максимально 40 символов)
E-mail:
*Текст:

(максимально 4000 символов)
Введите код с картинки:

Электронный адрес друга:

КОММЕНТАРИИ:


 

Новости Svitnews
Новости JOIN