Чому 2022-й стане знаковим для українського фінтеху: думка інвестора

графики

Акцент на можливості купівлі паперів іноземних компаній роблять багато фінансових гравців України.

Обсяги інвестицій в український fintech-сектор зростатимуть: 2022-й стане для індустрії знаковим. Такий прогноз у коментарі РБК-Україна озвучив Андрій Довбенко із Evris Invest, повідомляє Banker.ua.

На думку Андрія Довбенка, розвиток культури інвестування в Україні потребуватиме якогось часу, проте можна прогнозувати, що у 2022-му інвестиції «підуть у маси».

В Evris Invest зазначають, що на сьогоднішній день попит все ще перевищує пропозицію, і українці не мають доступу до низкиу інструментів, з якими працюють приватні інвестори у всьому світі.

Проте обсяги інвестицій у fintech-сектор зростатимуть, оскільки український ринок уже готовий до запуску нових платформ.

Головний Telegram-канал банкірів

За словами інвестора, поточний рік буде багатим на нові продукти: акцент на фондовому ринку та можливості купівлі паперів іноземних компаній роблять багато фінансових гравців України, у тому числі й великі банки.

До того ж, додає Андрій Довбенко, згідно зі статистикою банків, які протестували і вже запустили рішення, що дають змогу торгувати акціями закордонних корпорацій, українці вже готові інвестувати.

За словами експерта, завдяки розвитку fintech-сектору підвищується фінансова грамотність населення. Плюс неабияку вигоду від запуску нових платформ отримає і українська економіка, зазначають у Evris Invest.

Так, за підрахунками представників іневсткомпанії, під час укладання прибуткової угоди інвестор сплачує податок на прибуток у розмірі 19,5% з урахуванням військового збору, що забезпечує додаткові надходження до держбюджету. Крім того, при отриманні дивідендів сплачується військовий збір у розмірі 1,5% від їхньої суми та податок у розмірі 9% ПДФО.

рабочее место

Читайте також: Розкажіть мені про гроші: 7 подкастів про фінанси, які варто послухати

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, за словами Олексія Аніпера з SupplierPlus, у 2020 році 70% банків Європи збільшили кількість колаборацій з fintech-компаніями, і розвиток ринку продовжуватиметься в цьому напрямі.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)