Розкажіть мені про гроші: 7 подкастів про фінанси, які варто послухати

29 Грудня 2021

Подкасти — один із найпопулярніших способів отримання інформації прямо зараз. Їх можна слухати під час роботи, дороги, занять спортом, прибирання та інших щоденних завдань. Тому вони набирають дедалі більшої популярності. Banker.ua розповідаэ, де можна послухати цікаві та інформативні подкасти про фінанси, інвестиції та банки.

Головний Telegram-канал банкірів

«Особисті фінанси з Іваном Компаном»

Викладач Единбурзької бізнес-школи, міжнародний консультант у сфері корпоративних фінансів, спеціаліст зі стажем понад 25 років Іван Компан веде свій подкаст про фінансові інвестиції.

Наприклад, у нього можна послухати, чи потрібно продавати або купувати долари, що важливо знати про мікрокредити і як займатися інвестиціями.

Випуски виходять раз на один-два тижні. Послухати їх можна тут.

«Гроші — не питання»

Це подкаст, який запустив Банк Південний. У самому банку говорили, що для них подкаст — це спосіб познайомитись із аудиторією. І вони спробували легко та доступно пояснити те, в чому добре розуміються.

Серед тем можна знайти такі: у що вкласти «валізу» грошей, як хеджувати курсові ризики, як не втратити всі гроші тощо.

Усього вийшло сім випусків подкасту. Знайти їх можна за посиланням.

«Багаті та щасливі»

Інфляція, кредити, приватизація, залежність світової економіки від цін на нафту — інвестиційний банкір Сергій Фурса спільно з журналісткою Наталією Чекаль простою та зрозумілою мовою пояснюють складні економічні феномени. Вони аналізують кожну важливу економічну новину, що впливає на життя українців і не лише.

Серед тем, які обговорюють експерти: як держава відлякує інвесторів, як перетворити сміття на гроші й чому в Україні не інвестують кошти.

Випуски подкасту виходять щотижня. Знайти їх можна тут.

«Особисті фінанси: знаю та розумію»

Це серія подкастів, створених у співпраці ЛІГА.Money та Громадського радіо. Їхня мета — допомогти українцям розібратися у складних фінансових питаннях, навчитися розумно керувати грошима та приймати фінансові рішення.

Провідні подкасти говорять про те, що робити, коли ви не можете платити за кредитом, чи є різниця, де брати кредит — у банку чи фінансовій організації, де взяти гроші на здійснення мрії тощо.

Послухати всі випуски подкасту можна тут.

«Рахуємо чужі гроші»

Ведучі подкасту аналізують головні бізнес-новини світу та як вони впливають на життя людей зараз і в майбутньому.

Ось які теми вони обговорюють: навіщо Володимир Зеленський хоче дати 18-річним українцям по 10 тисяч доларів, наскільки вигідна Чорна п’ятниця, скільки заробили на Гаррі Поттері, як заробляти на порушниках правил дорожнього руху тощо.

Нові випуски подкасту можна слухати тут щотижня.

Future Rich

Це подкаст Барбари Джинті — сертифікованої фінансової планувальниці. Окрім своєї основної теми (фінансове планування), вона ще під час випусків дає слухачам безкоштовну консультацію та відповідає на актуальні запитання. Таким чином випуски Джинті часто називають сеансами терапії фінансового планування.

Послухати подкаст можна отут.

We Study Billionaires

У цьому подкасті фінансові журналісти з досвідом роботи в інвестиційних компаніях Престон Пуш та Стіг Бродерсен розповідають про те, чого можна навчитися у сучасних американських мільярдерів.

Найчастіше говорять про успішних гравців на ринку цінних паперів, а також про венчурних інвесторів із Кремнієвої долини. Ведучі знаходять найкращі поради з досвіду мільярдерів та пояснюють, як можна застосовувати їхні інвестиційні стратегії на фондовому ринку.

Усі випуски подкасту знаходяться тут.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: