ico
Нд, 26 Вер
USD 26.6422 ico
EUR 31.2153 ico
RUB 0.36494 ico
RU
USD 26.6422 ico
EUR 31.2153 ico
RUB 0.36494 ico

«5-7-9%»: бізнес набрав дешевих кредитів на 54,5 млрд грн

Найбільше кредитів рефінансу і антикризових позик під 3% малому та середньому бізнесу видав Raiffeisen Bank.

Обсяг кредитування в рамках програми «5-7-9%» наближається до 55 млрд гривень: минулого тижня банки підписали з клієнтами МСБ 410 нових кредитних договорів, передає Banker.ua з посиланням на дані Мінфіну.

Банки-учасники програми «5-7-9%» прокредитували малий та середній бізнес на 54,5 млрд гривень.

За даними Міністерства фінансів, найбільш часто клієнти МСБ звертаються в банки за антикризовими кредитами: з моменту запуску програми таких позик бізнес отримав на суму 27,6 млрд грн.

Також в рамках «5-7-9%» підприємці користуються можливістю рефінансування раніше отриманих кредитів: у якості рефінансу фінустанови видали клієнтам МСБ 20,2 млрд грн.

При цьому на інвестиційні цілі підприємці встигли взяти 6,7 млрд гривень.

Кількість кредитів, виданих в рамках програми, досягла 20 722.

Підпишись на наш Telegram
Тільки найважливіше і цікавіше

Найбільше число позик в рамках програми видали такі банки, як «ПриватБанк», «Ощадбанк» і Raiffeisen Bank. Лідерами за сумами наданих кредитів на сьогоднішній день є Raiffeisen Bank, ПУМБ і «Ощадбанк».

Найбільше кредитів рефінансу і антикризових позик під 3% малому та середньому бізнесу видав Raiffeisen Bank, тоді як лідером з надання інвестиційних позик залишається державний «ПриватБанк».

Що ж стосується результатів попереднього тижня, то з 19 по 23 липня банки-учасники програми прокредитували бізнес на 865,5 млн гривень: число підписаних договорів склало 410.

Читайте також: Прибуток банків України знизився. Чи чекати на кризу?

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що державний «Укргазбанк» нарощує обсяги кредитування в рамках програми «5-7-9%»: станом на 19 липня фінустанова видала клієнтам МСБ 1686 доступних позик.


Коментарі (0)

Авторизація

Ми використовуємо файли cookie для збору аналітичних даних про взаємодії з нашим веб-сайтом, щоб поліпшити взаємодію з Користувачем. Також для того, щоб скористатися деякими функціоналом і сервісом banker.ua Користувач може добровільно передавати персональні дані. До них можуть належати: ім'я, адреса електронної пошти, акаунти в соціальних мережах, поля форм можуть запитувати й інші дані. Детальніше про файлах cookie і персональних даних дізнайтеся в Політиці конфіденційності.
Прийняти
×