Адмінсуд підтвердив законність ліквідації “Укркомунбанку”

4 лютого Окружний адмінсуд м.Києва відмовився задовольнити позов ТОВ «Лугтеплосервіс» до НБУ і Фонду гарантування (в справі №826 / 23479/15) про скасування рішень щодо відкликання банківської ліцензії “Укркомунбанку” і ліквідації фінустанови, які були прийняті у вересні 2015 року. Про це повідомляє Banker.ua з посиланням на рішення суду.

Відхиляючи позовні вимоги ТОВ «Лугтеплосервіс» (акціонер “Укркомунбанку”), суд вказав не лише на невиконання банком боргових зобов’язань перед НБУ і порушення нормативів, але і на законодавче закріплення в липні 2015 року норми щодо необхідності прийняття регулятором рішень про ліквідацію банків, зареєстрованих в зоні АТО, які не здійснюють свою діяльність і припинили участь в системі електронних платежів НБУ.

Так, останній баланс по формі ВД «Баланс» ПАТ «Український комунальний банк» відправлений до Національного банку України 31 липня 2014 року, а починаючи з 1 серпня 2014 року ПАТ «Український комунальний банк» призупинив діяльність і не подавав статистичну звітність до Національного банку України.

Постановою Правління Національного банку України від 12 травня 2015 року №309 публічне акціонерне товариство «Український комунальний банк» віднесено до категорії неплатоспроможних.

“Укркомунбанк” неофіційно пов’язували з Олександром Єфремовим.

Нагадаємо, в січні Фондом гарантування вкладів фізичних осіб вже була завершена ліквідація ПАТ «Банк «Демарк», ПАТ «Грін Банк», ПАТ «Банк Петрокоммерц-Україна» і ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК». Також вже в лютому неплатоспроможний комерційний банк «ТК КРЕДИТ» був повністю ліквідований.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)