Рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило АТ «БАНК ФОРВАРД» рейтинг надійності банківських вкладів на рівні 5

Українське рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило АТ «БАНК ФОРВАРД» рейтинг надійності банківських вкладів на рівні 5 (відмінна надійність) та довгостроковий кредитний рейтинг на рівні uaA з прогнозом «у розвитку».

Як повідомляється у релізі агентства, обсяг високоліквідних активів підтримується на достатньому рівні та майже на 70% покриває зобов’язання на вимогу. Станом на початок липня 2021 року кошти в сумі 170 млн грн інвестовано в депозитні сертифікати НБУ. Завдяки додатковим внескам акціонера, капіталізація банківської установи підтримується на достатньому рівні та відповідає вимогам законодавства. Також нарощенню власного капіталу сприяє прибуткова поточна діяльність установи. Додатково регулятивний капітал захищений наявною у власності нерухомістю.

Діяльність АТ «БАНК ФОРВАРД» у І півріччі 2021 року була прибутковою – чистий фінансовий результат за вказаний період становив 30,2 млн грн (проти збитку 9,5 млн грн за аналогічний період минулого року), що обумовлено зростанням доходів від основних видів діяльності на фоні зменшення відрахувань у резерви. Чистий операційний дохід демонструє відносно стабільну динаміку зростання, що на фоні прийнятного рівня адміністративних витрат, сприяє утриманню значення коефіцієнта ефективності на рівні понад 167%.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від АТ «БАНК ФОРВАРД», в тому числі: фінансова звітність за 2018-2020 рр. та І півріччя 2021 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Деталі у релізі агентства.

АТ «БАНК ФОРВАРД» (Forward Bank) — комерційний банк, основний фокус діяльності якого спрямований на обслуговування приватних клієнтів в Україні. Станом на 01.07.2021 р. активи банку становлять 2 486 млн грн; чистий кредитний портфель (з урахуванням резервів) – 1 421 млн грн, портфель коштів клієнтів – 1 947 млн грн.

Forward Bank має значний запас ліквідності та виконує всі економічні нормативи, згідно з вимогами НБУ. Норматив достатності (адекватності) капіталу (H2) – 10,6% при нормативному значенні – не менше 10%. Коефіцієнт короткострокової ліквідності (Н6) складає 74,8%, при нормативному значенні — не менше 60%. Норматив коефіцієнта покриття ліквідністю за всіма валютами (LCRвв) – 333,6% при нормативному значенні – не менше 100%. Норматив коефіцієнта покриття ліквідністю в іноземній валюті (LCRів) – 274,2%, при нормативному значенні – не менше 100%. Forward Bank входить до групи банків з іноземним капіталом, згідно з класифікацією НБУ, і є членом Фонду гарантування вкладів України.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)