Агресор пошкодив об’єкти інфраструктури в Україні на $110,4 млрд – KSE

график

Внаслідок бойових дій в Україні було пошкоджено, захоплено чи зруйновано 15 300 багатоповерхових будинків.

Збитки, завдані агресором інфраструктурі України, перевищили $110 млрд, повідомляє Banker.ua з посиланням на матеріали БізнесЦензор.

За останній тиждень агресор пошкодив об’єктів інфраструктури в Україні на $2,1 млрд: сума прямої задокументованої шкоди, згідно з даними KSE Institute, досягла $110,4 млрд.

Згідно з підрахунками, внаслідок війни, розв’язаної рф, в Україні було пошкоджено, захоплено або зруйновано щонайменше 15 300 багатоповерхових будинків, 115 900 приватних будинків, 388 підприємств та 1991 магазинів.

Крім того, російський агресор пошкодив або зруйнував 511 адміністративних будівель, 634 культурні споруди, 119 об’єктів соціальної сфери, 764 дитсадки та 934 медичні установи.

Плюс до списку пошкоджених та знищених об’єктів увійшли 106 100 легкових автомобілів, 43 700 одиниць сільськогосподарської техніки, а також 304 мости та мостові переправи на суму $1,8 млрд.

Що ж до непрямих втрат різних галузей внаслідок бойових дій, то, станом на 8 серпня, показник сягнув $129,1 млрд.

Найбільша частка непрямих втрат припадає на сферу промисловості та підприємства України: тут сума збитків становила $29,8 млрд. Також за обсягом непрямих втрат лідирують АПК та земельні ресурси ($23,4 млрд).

Головний Telegram-канал банкірів

Варто зазначити, що мінімальні потреби у відновленні зруйнованих активів на сьогоднішній день становлять $188 млрд: за останній тиждень показник збільшився на $3 млрд. Зокрема, на відновлення зруйнованих та пошкоджених об’єктів інфраструктури вже потрібно $44,6 млрд, тоді як на ремонт культурних, туристичних та спортивних споруд – $2,3 млрд.

аналитик

Читайте також: На користь клієнтів: хто з банків вже відновив кредитування та які кредитні продукти пропонують

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Світовий Банк надасть Україні грант обсягом $4,5 млрд: кошти буде виділено з Цільового фонду СБ і направлено на відшкодування видатків державного бюджету, пов’язаних із соціальними виплатами та реалізацією програми медичних гарантій.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)