Альфа-Банк Україна підключився до системи BankID від НБУ

10 березня Альфа-Банк Україна підключився до системи BankID Національного банку України, що дозволить клієнтам банку користуватися спрощеною системою ідентифікації на порталах державних послуг і сервісів, серед яких Єдиний портал адміністративних послуг та додаток «Дія».

BankID відкриває доступ до послуг понад 40 державних і громадських установ, в числі яких: Єдиний державний портал адміністративних послуг, Міграційна служба, Центри надання адмінпослуг, онлайн-сервіс державних послуг «Дія», Єдина система місцевих петицій і ін.

Щоб скористатися BankID, клієнтам Альфа-Банку необхідно:

  • обрати «Увійти через BankID» у полі ідентифікації на сайті організації або сервісу;
  • у наступному вікні обрати Альфа-Банк Україна;
  • увести свій логін і пароль від онлайн-банку (єдині для інтернет-банкінгу My Alfa-Bank та мобільного банку Alfa-Mobile Ukraine).

Підчас авторизації за допомогою BankID, клієнт дає згоду на передачу персональної інформації, яку раніше надав банку, установі, на порталі якої проходить реєстрацію, а саме: ПІБ, дата народження, серія і номер паспорта, ідентифікаційний номер, адреса за місцем реєстрації, номер телефону, адреса електронної пошти.

BankID – простий і надійний спосіб верифікації для доступу до послуг держустанов, який дозволяє заощадити час, уникнути реєстрації на кожному окремому порталі та необхідності відвідувати держслужби з пакетом документів.

 

Довідка:

Альфа-Банк Україна — великий український банк з міжнародним капіталом, входить в приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings S.A. з головним офісом в Люксембурзі. Відповідно до класифікації Національного банку України, Альфа-Банк Україна входить до групи банків іноземних банківських груп, є системно важливим банком і знаходиться в топ-10 фінансових установ країни за обсягом активів. Банк займає провідні позиції у всіх ключових сегментах банківського ринку і є одним з найбільш стійких і надійних банків України.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)