Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Аналітики API і Трамп збили ціни на нафту: скільки зараз коштують Brent і WTI
Середня ціна на Brent в 2020 році становитиме не $41,9, як очікувалося раніше, а $41,19 за барель, прогнозують в EIA.
Рішення Дональда Трампа щодо припинення перемовин про стимулювання економіки та свіжі дані API, згідно з якими запаси сировини в США протягом тижня зросли на 1 млн барелів, не кращим чином позначилися на нафтових котируваннях: вранці в середу вартість «чорного золота» впала більш ніж на 1%, передає Banker.ua.
Згідно з даними торгів, вранці 7 жовтня грудневі ф’ючерси на Brent подешевшали до $42,01 за барель (-1,5%), в той час як ціна листопадових ф’ючерсів на WTI впала на 1,82%, досягнувши $39,93.
Американський інститут нафти представив свіжий звіт, згідно з яким запаси сировини в Штатах з 28 вересня по 2 жовтня зросли на 950 000 барелів. При цьому запаси нафти в Кушингу, за даними API, збільшилися на 0,75 млн барелів, запаси бензину впали на 0,87 млн, а дистилятів – знизилися на 1 млн барелів.
У той же час, увага інвесторів прикута до майбутньої публікації «офіційного» звіту Міненерго США, який буде представлено сьогодні увечері.
Експерти, опитані Bloomberg, прогнозують, що відомство повідомить про зниження запасів сирої нафти на 0,88 млн барелів, скорочення запасів бензину на 0,56 млн і дистилятів – на 1,27 млн барелів.
Також стало відомо про те, що, згідно з даними, опублікованими в короткостроковому прогнозі EIA (департамент енергетичної інформації Міненерго США), середня ціна на Brent в 2020 році становитиме не $41,9, а $41,19 за барель.
Читайте також: Гліб Костарєв (Вinance): «Україна – одна з лідерів в Європі за кількістю людей, які торгують криптовалютами»
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що аналітики Morgan Stanley днями спрогнозували беквордацію на ринку Brent наприкінці 2021 року. Ситуація, коли ближній ф’ючерс торгується вище далекого, може бути викликана помірним зростанням попиту на сировину і слабкою пропозицією з боку виробників поза ОПЕК.
Коментарі (0)