АРМА продаватиме арештовані активи через Prozorro.Продажі

Внесені зміни вперше в історії України унормовують реалізацію арештованого майна за кордоном.

Кабінет Міністрів удосконалив процедуру реалізації арештованих активів: усі продажі переносяться на електронну платформу Prozorro.Продажі, а також унормував їх реалізацію за кордоном, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу Національного агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

Головний Telegram-канал банкірів

«За ініціативи Агентства з розшуку та менеджменту активів Кабінетом Міністрів України вдосконалено процедуру реалізації арештованих активів та впроваджено можливість їх продажу за кордоном», — йдеться в повідомленні.

Згідно з ухваленим рішенням, всі продажі арештованого майна здійснюватимуться виключно на електронній платформі Prozorro.Продажі та відповідно до норм європейського законодавства.

Крім того, внесені зміни вперше в історії України унормовують реалізацію арештованого майна за кордоном. Зокрема, завдяки цьому з’являється можливість розпочати процедури продажі арештованої в Хорватії яхти, що належить сім’ї Віктора Медведчука.

За словами голови АРМА Олени Думи, ухвалені зміни сприятимуть появі прозорих, справедливих та конкурентних правил для інвесторів та потенційних покупців арештованих активів, а також прискорять темпи наповнення державного бюджету в умовах війни.

Читайте також: Іпотека під час війни: чи вдасться набрати обертів?

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Prozorro.Продажі принесла бюджетам понад 20 млрд грн.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)