АРМА вивела до Ощадбанку 250 млн грн, що належали ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку»

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА), отримало заарештовані судом 247 млн ​​грн на рахунках ПАТ «Міжнародний Інвестиційний Банк». Про це повідомляє Banker.ua з посиланням на прес-службу держустанови.

Зазначені активи заарештовані у справі про відмивання коштів посадовими особами ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку», пов’язаними з оточенням екс-президента Віктора Януковича. Слід зазначити, що передача вказаних активів відбулася завдяки злагодженій роботі АРМА і Офісу Генерального прокурора України.

16 січня Печерський суд Києва своїм рішенням передав заарештовані активи в управління АРМА.

На даний момент заарештовані кошти в розмірі 247 млрд 379 млн 311 гривень розміщені на депозитному рахунку АРМА в ПАТ «Державний ощадний банк України».

«У разі прийняття судового рішення про конфіскацію зазначених активів, накопичені з відповідної суми відсотки будуть перераховані до державного бюджету», – відзначають в АРМА.

Таким чином, депозитний портфель АРМА збільшився більш ніж у 1,5 рази, і тепер становить понад 620 млн у гривневому еквіваленті.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)