Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Bloomberg: Азія відмовляється купувати нафту з РФ, незважаючи на великі знижки
Колосальні знижки на нафту, пропоновані агресором азіатам, не працюють.
10 березня азійський ринок проігнорував нафту з РФ: покупців не спокусили навіть безпрецедентні знижки, передає Banker.ua з посиланням на БізнесЦензор.
Як повідомляє Bloomberg, РФ вже не може знайти покупців на свою нафту в Азії: навіть колосальні знижки, пропоновані агресором, не працюють.
Так, аукціон із продажу російської сировини на азійському ринку, який мав відбутися у четвер, скасували через відсутність покупців. Зокрема, індійська держкорпорація ONGC Videsh пропонувала нафту сорту Sokol з постачанням у травні, проте заявок від трейдерів так і не надійшло.
Безуспішними є спроби агресора продати нафту сорту Urals в інших регіонах – значні знижки також не працюють.
Варто зазначити, що станом на 16.45 у п’ятницю Brent торгується на рівні $110,84 за барель, що на 1,38% більше, ніж на старті сесії. Барель WTI 11 березня коштує $107,32: з початку торгів актив подорожчав на 1,23%.
За підрахунками експертів, за підсумками поточного тижня, ціни на еталонні марки нафти можуть опуститися в межах 4,5-5%, що може стати максимальним падінням з листопада 2021-го.
Ціни на жовтий метал у п’ятницю опускаються і вже помітно відійшли від максимуму на рівні $2000, досягнутого кількома днями раніше. На початку тижня вартість золота зросла майже на 4%, але потім трейдери почали знову переключатися на ризикові активи.
Так, 11 березня за унцію жовтого металу дають $1.974,45 (-1,30%), тоді як вартість срібла з початку сесії опустилася на 0,84%, просівши до $26,035.
Читайте також: Приведи друга та зароби: як українські банки мотивують своїх клієнтів
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, згідно з прогнозом J.P. Morgan, до кінця року вартість бареля нафти може злетіти до $185.
Коментарі (0)