Приведи друга та зароби: як українські банки мотивують своїх клієнтів

21 Лютого 2022

Приведи друга та отримай бонус — одна з популярних та працюючих концепцій у багатьох сферах бізнесу. Banker.ua проаналізував, як вона працює у банківському сегменті та що українські банки пропонують своїм клієнтам за запрошення нових.

Головний Telegram-канал банкірів

Ідея Банк дає можливість діючим клієнтам за бонусну винагороду запросити своїх друзів та знайомих стати клієнтами банку. Для цього потрібно встановити мобільний застосунок O.Bank.

За участь у програмі та виконання необхідних умов усі учасники — і чинні клієнти, і нові — отримують бонуси. Розмір бонусу залежить від кількості запрошених нових клієнтів:

  • Junior — клієнт, який залучив від 1 до 5 осіб (75 грн за кожного новачка);
  • Master — клієнт, який залучив від 6 до 15 осіб (100 грн за кожного новачка);
  • Profi — клієнт, який залучив понад 16 осіб (125 грн. за кожного новачка).

Новий клієнт також отримує 50 грн одноразово за підключення, а ще 50 грн додатково, якщо протягом перших 30 днів він оформить О.Карту та скористається кредитним лімітом на суму від 200 грн.

Forward Bank має  реферальну програму КОКО КОЛО

Банк нараховує вам та другу, який за вашою рекомендацією  відкрив дебетову картку, по 50 грн і по 100 грн – за оформлення другом кредиту готівкою КОКО КЕШ та депозиту.

Зараз Forward Bank пропонує підвищену винагороду за оформлення кредитної КОКО КАРД. Акційна пропозиція діє для існуючих і нових клієнтів банку.

Щоб взяти участь в акції, існуючий клієнт банку має надіслати індивідуальне реферальне посилання на оформлення кредитної КОКО КАРД друзям, рідним чи знайомим. Після оформлення новим клієнтом картки за отриманим посиланням та здійснення хоча б однієї транзакції упродовж дії акції, обидва клієнти отримають по 150 грн винагороди.

Чим більшій кількості друзів ви порекомендуєте оформлення продуктів банку, тим більшу винагороду зможете отримати.

Виплата винагороди здійснюється в безготівковій формі в гривні, шляхом її зарахування на карткові рахунки учасників на наступний робочий день після відображення на картковому рахунку нового клієнта.

Акція діє в період з 01 лютого 2022 року по 31 березня 2022 року (включно).

ПриватБанк пропонує стати їхнім агентом та заробляти до 15 000 гривень на місяць. Для цього потрібно розповідати про продукти та послуги ПриватБанку своїм знайомим, а коли вони захочуть стати клієнтами банку, передати їхні імена та номери телефонів у банк у будь-який зручний спосіб. За кожну замовлену ними послугу агент отримує винагороду.

У самому банку виділяють кілька переваг роботи їх агентом: ви не прив’язані до робочого місця, самі вибираєте графік своєї роботи і вирішуєте скільки часу приділяти цій діяльності.

Для того, щоб стати агентом, потрібна карта «Універсальна», на яку банк зараховуватиме гроші за залучення клієнтів. А щоб подавати заявки необхідно заповнити форму в меню «Подати заявку» на порталі агентів або за допомогою мобільного додатка ПриватАгент, а також можна просто зателефонувати за телефоном 3700.

У ПРАВЕКС БАНКу діє партнерська програма, яка також пропонує винагороду клієнтам за залучення нових людей.

Серед умов у банку виділяють такі: активне інформування та залучення потенційних клієнтів, отримання згоди клієнта на оформлення продукту та контакт з клієнтом працівника банку, направлення до банку через певну форму інформації та документів щодо клієнта, підготовка та направлення до банку актів виконаних робіт з проданих продуктів.

Щоб подати заявку на реєстрацію партнером, потрібно заповнити коротку інформацію на сайті у полі «Стати партнером Банку» та додати документи згідно з переліком. Потім з вами зв’яжеться працівник банку та обговорить деталі.

У ТАСКОМБАНКу діє реферальна програма. Ця можливість працює в мобільному додатку банку: потрібно відправити запрошення знайомому стати клієнтом банку і ви отримаєте винагороду — по 50 гривень за кожного запрошеного.

Працює це таким чином: натисніть у додатку «Більше»/«Запросити друга» та надсилайте запрошення через зручний вам месенджер. Одержувачу залишається встановити за отриманим посиланням програму TAS2U, пройти реєстрацію та відкрити картку.

Заробити бонус за наведеного друга може кожен клієнт monobank. Для цього в мобільному застосунку у в правому нижньому кутку екрана необхідно знайти розділ «Ще», далі значок подарункової коробки з пропозицією «Заробити *** грн кешбек».

Застосунок сам порахує загальну суму максимально можливої ​​винагороди. Воно підсумовує кількість контактів у телефонній книзі смартфона, за винятком тих, хто вже клієнт банку. За одного запрошеного ви отримаєте 50 гривень, так само як і сам новий клієнт.

Ще одна реферальна програма діє у sportbank. Працює вона так само — треба зайти в додаток банку та запросити друга стати його клієнтом. Ви отримаєте від 55 до 105 грн за запрошення, а друг — 50 грн.

ПУМБ також дає змогу заробити за запрошення друзів. Так, ви можете рекомендувати друзям відкрити картку «всеМОЖУ» або «всеКАРТУ» у гривні.

Кожен із вас отримає на рахунок:

  • по 100 грн за відкриття дебетової картки «всеКАРТА»
  • по 200 грн за відкриття кредитки «всеМОЖУ»

Зазначимо, що це акційна пропозиція. Воно діє з 14 лютого до 31 березня 2022 року.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: