Другий за розміром банк США виграв від краху SVB та Signature Bank – Bloomberg

JPMorgan Chase, Citigroup та Wells Fargo також можуть похвалитися залученням мільярдних вкладів. Але про яку точно суму йдеться, поки невідомо.

Bank of America, який є другим за величиною банком США, за кілька днів залучив понад $15 млрд депозитів і став одним із «великих переможців» на тлі банкрутства Silicon Valley Bank (SVB), Silvergate Capital та Signature Bank, передає Banker.ua з посиланням на матеріали Bloomberg.

Головний Telegram-канал банкірів

Крах банків підірвав упевненість у безпеці регіональних кредиторів, і тепер клієнти шукають її в найбільших банках, які вважаються занадто великими, щоб збанкрутувати.

«Інші банки, такі як JPMorgan Chase, Citigroup і Wells Fargo, також залучили мільярди нових вкладів, хоча цифри поки не розголошуються», – додали в агентстві.

Банкрутство Silicon Valley Bank стало другим найбільшим крахом банку за всю історію США (після Washington Mutual, який звалився під час фінансової кризи 2008 року). Це сталося 10 березня. Його спровокувала «втеча» вкладників, що згодом викликало шок у світовій фінансовій системі.

За два дні до цього компанія Silvergate Capital оголосила про згортання угод та ліквідацію свого банку. Він був одним із двох основних банків для криптокомпаній разом із Signature Bank. Про закриття останнього стало відомо 12 березня.

банки-банкроты

Читайте також: Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (6-10 березня)

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що акції банків США обвалилися найбільше за три роки.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)