Один із найбільших банків світу залишає російський ринок

банк

Вже з ІІІ кварталу Citi закриє 15 філій, що працюють на території країни-агресора.

Один із найбільших банків світу – Citigroup – залишає російський ринок, передає Banker.ua з посиланням на матеріали Delo.ua.

Прес-служба Citigroup Inc повідомила про намір фінустанови закрити клієнтські та комерційні банківські підприємства у рф.

При цьому про плани Citigroup залишити роздрібний бізнес, а також зупинити надання комерційних банківських послуг у рф, де капітал банку становить $8,4 млрд, стало відомо досить давно.

Так, вже з III кварталу Citi закриє 15 філій, що працюють на території країни-агресора, і скоротить майже 2300 працівників.

Кредитування в рф банк називає «високим ризиком», прогнозуючи для агресора серйозний економічний спад на тлі санкцій, введених щодо москви міжнародною спільнотою.

За словами головного інвестдиректора IronHold Capital у Нью-Йорку Сіддхарта Сінгхая, наслідком вторгнення росії в незалежну Україну стало повернення економіки агресора на рівень 2018 року та найтриваліше падіння ВВП в історії цієї країни.

«Такого результату росіяни досягли за перші три місяці після розв’язки повномасштабної війни», – наголошується в повідомленні.

Так, вперше з 1918 року росія не змогла виплатити відсотки за зовнішнім боргом, зіткнувшись, по суті, з дефолтом за своїм суверенним боргом в іноземній валюті.

Головний Telegram-канал банкірів

Варто зазначити, що Citibank був заснований у 1812 році. Спочатку банк називався City Bank of New York, а пізніше був перейменований на First National City Bank of New York.

Citibank входить до десятки найбільших банків світу за рейтингом журналу The Banker. Фінустанова має дочірні банки та представництва у 36 країнах світу.

санкции

Читайте також: На користь клієнтів: хто з банків вже відновив кредитування та які кредитні продукти пропонують

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що на 1 серпня сума вкладів фізосіб у банках-учасниках ФГВФО перевищувала 935 млрд гривень: більшу частину заощаджень українці зберігають у національній валюті.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)