У 2021-му банкрути продали активів на 2,4 млрд гривень: подробиці від ФГВФО

ФГВФЛ

Найбільшу кількість успішних аукціонів у 2021 році ФГВФО провів у квітні-червні.

Минулого року неплатоспроможні банки, які перебувають у стадії ліквідації, отримали від продажу свого майна та активів майже 2,4 млрд гривень. До цієї суми входять також надходження від погашення цінних паперів та кредитів, раніше виданих цими фінустановами, уточнює Фонд гарантування вкладів, інформує Banker.ua.

Загальна сума, що надійшла на рахунки банкрутів за підсумками 2021 року, склала 2,8 млрд грн.

Так, за даними ФГВФО, минулого року неплатоспроможні банки провели понад 300 результативних електронних аукціонів, в рамках яких вдалося продати активи на суму 2,26 млрд гривень (загалом у Prozorro. Продажу у 2021-му відбулося понад 4 500 розпродажів).

Плюс 148 млн гривень було отримано за результатами торгів, проведених в рамках системи «Ексито партнерс та Коен Україна», додають у Фонді гарантування вкладів.

Головний Telegram-канал банкірів

Найбільше успішних аукціонів, повідомляє ФГВФЛ, було проведено у квітні-червні минулого року: сума реалізації лотів, що включають активи банкрутів, у II кварталі склала 1,4 млрд.

Так, 370 млн гривень отримав «Родовід банк» у результаті продажу розташованої у столиці земельної ділянки. За 280,6 млн гривень цей же банк реалізував приміщення головного офісу в Києві.

269,1 млн гривень у II кварталі приніс продаж пулу активів збанкрутілих «Дельта Банку» та банку «Фінанси та Кредит», тоді як реалізація пулу кредитів юридичних осіб від банку «Фінансова ініціатива» забезпечила надходження на рівні 148 млн грн.

Будівлю одеського готелю «Вікторія», що належить «Місто банку», у квітні-червні було пущено з молотка за 139,3 млн грн.

За словами Олександра Кульчицького, який очолює департамент консолідованого продажу активів ФГВФО, традиційно найбільш успішними за рівнем конверсії стали аукціони з продажу нерухомого майна.

У якості трьох топових лотів, які вдалося реалізувати у 2021-му, у Фонді вказують офісне приміщення «Місто банку» за 82,9 млн гривень (конверсія 101%), паркомісця «Місто банку» за 2,9 млн гривень (конверсія 169%) та будівлю головного офісу «ВТБ Банку» за 294,3 млн гривень (конверсія 110%).

аукционный молоток

Читайте також: Розкажіть мені про гроші: 7 подкастів про фінанси, які варто послухати

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що 19 січня Фонд гарантування вкладів повторно виставить на торги земельну ділянку, яка належить «Місто банку», що ліквідується.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)