Bitcoin дорожчає на даних про інфляцію у США: скільки вже коштує монета

Bitcoin

Загальна капіталізація криптовалютного ринку сягнула $1,15 трлн.

Увечері 10 серпня криптовалюти відновили ралі на тлі публікації свіжих даних про інфляцію в США: вартість Bitcoin піднялася вище за $24 000 за монету, повідомляє Banker.ua з посиланням на матеріали Coinspot.

Після публікації інфляційного звіту Мінпраці США, згідно з яким споживчі ціни у Сполучених Штатах у липні зросли на 8,5% порівняно з аналогічним періодом 2021 року, фондовий та криптовалютний ринки перейшли до активного зростання.

Якщо припущення експертів про те, що інфляція в США в червні могла досягти пікових значень, виправдається, Федрезерв утримається від посилення ДКП. Так, інвестиційна привабливість IT-сектору підвищиться, ризики для трейдерів знизяться, і вони знову зможуть повернутися до купівлі акцій компаній технологічного сектору та цифрових активів.

Вранці у четвер вартість першої криптовалюти становить $24 334: капіталізація Bitcoin досягла $465,87 млрд.

Помітно подорожчав 11 серпня й ETH: вартість монети становить $1.883,48. Ціна BNB піднялася до $331,71 за монету, XRP торгується на рівні $0,38164, тоді як DOGE додав понад 6% і подорожчав до $0,071489.

Загальна капіталізація криптовалютного ринку на сьогоднішній день складає $1,15 трлн.

Головний Telegram-канал банкірів

Варто зазначити, що у липні майнінг-компанії послабили тиск на Bitcoin: минулого місяця було продано 3767 BTC та видобуто 3470 монет.

Найбільшими продавцями Bitcoin у липні стали Core Scientific, BitFarms та Argo, які реалізували протягом місяця 1900, 1600 та 900 BTC відповідно.

Bitcoin

Читайте також: Кандидатство в ЄС і банківські перспективи: що про це думають банкіри

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, за словами стратега Bloomberg Майка Макглоуна, вже найближчим часом перша криптовалюта увійде у нову бичачу фазу.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)