Bitcoin формує нову фінансову систему – Credit Suisse

Bitcoin

Увечері 10 березня перша криптовалюта торгується трохи вище за $39 000 за монету.

Bitcoin має хороші шанси отримати статус основного платіжного інструменту. Таку думку висловив стратег Credit Suisse Золтан Позар, повідомляє Banker.ua з посиланням на Coinspot.

За словами Золтана Позара із Credit Suisse, сьогодні відбувається глобальна еволюція платіжної інфраструктури: більш широке застосування Bitcoin прискорює формування нової фінансової системи.

Експерт вважає, що на тлі глобальних трансформацій позиції долара у перспективі послабляться, а інфляція у західних країнах прискориться. При цьому криза доларової системи, що настає, на його думку, якісно відрізняється від потрясінь, з якими стикався фінансовий світ раніше.

Так зазначає Золтан Позар, структура, яка сформувалася після Другої Світової, поступово руйнується, і їй на зміну приходить абсолютно новий фінансовий порядок.

Головний Telegram-канал банкірів

За словами аналітика Credit Suisse, поточна «геополітична напруженість» прискорила падіння старого порядку, і на сьогоднішній день складно вказати напрям, у якому розвиватиметься світова економіка у перспективі.

При цьому експерт вважає, що Bitcoin має хороші шанси отримати статус основного платіжного інструменту.

Його думку поділяє і Майк Новограц, який очолює Galaxy Digital: мільярдер прогнозує, що у найближчій перспективі найбезпечнішими активами стануть ВТС та золото.

У четвер увечері перша криптовалюта торгується на рівні трохи вище за $39 000 за монету. Днем раніше курс ВТС піднімався вище за $42 500.

ETH 10 березня подешевшав до $2593, тоді як вартість Binance Coin впала до $375.

Позитивну динаміку серед «резидентів» першої десятки альткоїнів зараз демонструє лише Terra (LUNA).

криптовалюта

Читайте також: Хранителі даних: ринок дата-центрів стрімко зростає

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку аналітиків Santiment, Bitcoin не повернеться до зростання, поки його кореляція з фондовим ринком і зокрема з S&P 500 залишається на високому рівні.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)