«Процес пішов»: бізнес набрав доступних кредитів на 500 млн гривень

57% дешевих кредитів припало на частку аграріїв, 17% позик отримали промисловці і торговці, а 6% – підприємці, задіяні в промисловій переробці.

За час існування кредитної програми «5-7-9» українські банки видали підприємцям більше 700 кредитів на суму 509,4 млн гривень. Лідерами за сумами укладених договорів є Кіровоградська та Рівненська області, повідомляє глава Мінекономіки Ігор Петрашко. Про це пише Banker.ua з посиланням на матеріали УНІАН.

Як зазначають у відомстві, тільки в період з 12 по 19 червня динаміка кредитної програми «5-7-9%» склала + 69%. За словами Ігоря Петрашка, в цей період від українських підприємців надійшли 593 заявки на 1,6 млрд гривень, підкріплені пакетами документів.

«Процес за програмою «5-7-9» активно пішов», – констатує міністр, додаючи, що з усіх заявок, отриманих протягом попереднього тижня, тих, які стосуються рефінансу під 0%, – на 1,1 млрд гривень.

За словами Петрашка, в рамках цієї програми в Україні працюють 16 банків.

Так, зазначає міністр, станом на 22 червня бізнес отримав 721 кредит: 57% було видано аграріям, 17% – представникам промисловості та торгівлі і 6% підприємцям, задіяним в промисловій переробці.

При цьому, додають в Мінекономіки, найбільше договорів уклали резиденти Кіровоградської та Рівненської областей – по 8%.

Також наголошується, що всього за час існування програми «5-7-9» банки отримали 5097 заявок на суму 6,4 млрд гривень і прокредитували бізнес на суму 509,4 млн гривень.

Заявок з пакетами документів для отримання кредитів під 0% всього надійшло на суму 2,2 млрд гривень. Банки вже видали 35 таких кредитів на суму 134 млн гривень.

Читайте також: Олег Серьга (“ПриватБанк”): “Наша мета – залишитися банком №1 в Україні”

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, за словами прес-секретаря «ПриватБанку» Олега Серьги, багато клієнтів самі відмовляються від участі в «5-7-9%» через численні вимоги, що пред’являються в рамках програми.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)