Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Ніяких див після засідання ОПЕК+: Brent пробила позначку $45 і продовжує дешевшати
Саудівська Аравія припускає, що угоду ОПЕК+ може бути продовжено після 2022 року.
Невизначеність навколо перспектив відновлення економіки продовжує тиснути на вартість «чорного золота». Зростання цін не відновилося навіть після заяви ОПЕК+ про деяке поліпшення ситуації на ринку, передає Banker.ua.
Так, згідно з даними торгів, вдень 20 серпня жовтневі ф’ючерси на Brent просіли на 1,06%: барель нафти цієї марки вже коштує $44,89. При цьому ціна вересневих ф’ючерсів на WTI впала до $42,44 (-1,14%), а жовтневих – до $42,66 за барель (-1,04%).
Ринок страждає через економічну невизначеність, спровокованою новими спалахами COVID-19. Експерти навіть закликають всіх, хто вірить в V-подібне відновлення економіки, до «певної переоцінки».
Крім того, інвесторів не надихнули як заяви ФРС США про можливе додаткове пом’якшення грошово-кредитної політики, так і новини з засідань ОПЕК+, що відбулися днями.
Так, учасники нафтової угоди констатували, що темпи відновлення ринку виявилися повільнішими, ніж прогнозувалося. У проекті заяви ОПЕК+ також зазначається, що друга хвиля COVID-19 несе в собі серйозний ризик для відновлення активності на ринку.
При цьому в ОПЕК+ вказали на деякі ознаки поліпшення ситуації і отримали від країн, які не виконали в повній мірі угоду про скорочення видобутку в травні-липні, підтвердження їхніх зобов’язань щодо компенсації даних обсягів до кінця наступного місяця.
Варто також зазначити, що Саудівська Аравія припускає можливість продовження угоди ОПЕК+ після 2022 року. Для цього, за словами міністра енергетики країни, учасники, які не виконали свої зобов’язання в рамках домовленості, повинні компенсувати відставання в графіку до кінця вересня.
Читайте також: Українці перестали брати кредити: що далі
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, згідно з даними Міненерго США, з 10 по 14 серпня запаси сировини в Штатах скоротилися на 1,632 млн барелів, у той час як аналітики очікували на падіння показника на 3,079 млн барелів.
Коментарі (0)