Британія виділила Україні понад $1,6 млрд

Головними темами для обговорення стали поточна економічна ситуація в Україні.

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Велика Британія надала понад 1,6 млрд доларів США прямої бюджетної підтримки, яка була спрямована на фінансування першочергових соціальних видатків, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу Мінфіну.

Головний Telegram-канал банкірів

Зазначається, що 13 листопада відбулась перша зустріч міністра фінансів України Сергія Марченка та новопризначеного Надзвичайного і Повноважного Посла Великої Британії в Україні Мартіна Гарріса.

“Вдячний Уряду Великої Британії за фінансову допомогу та військову підтримку у вирішальний для України час. З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Велика Британія надала понад 1,6 млрд доларів США прямої бюджетної підтримки, яка була спрямована на фінансування першочергових соціальних видатків”, – сказав Марченко.

Також міністр фінансів відзначив лідерство Великої Британії у постачанні Україні сучасного та вкрай необхідного озброєння для ефективної боротьби з агресором.

Головними темами для обговорення стали поточна економічна ситуація в Україні, держбюджет на 2024 рік, а також подальша співпраця з Урядом Великої Британії для прискорення реконструкції та залучення інвестицій.

Марченко зазначив, що співпраця з Великою Британією в рамках проєктів Багатостороннього агентства з гарантування інвестицій (MIGA) та Європейського банку реконструкції та розвитку (EBRD) щодо страхування військових ризиків в Україні, відіграє значну роль у залученні прямих іноземних інвестицій, та як подальший результат – прискорення темпів відновлення економіки.

флаг Британии

Читайте також: Banker.Тижневик: чим жив банківський сектор минулого тижня (6 – 10 листопада).

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Україна і Франція поглиблять співпрацю між компаніями.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)