Центробанк Канади планує підвищувати ставки

На початку цього місяця Центробанк підвищив облікову ставку на 75 базисних пунктів до 3,25%, проте інфляція досі потребує вгамування

Банк Канади, як і багато інших центробанків у всьому світі, швидко підвищує процентні ставки у відповідь на інфляцію, яка досягла рівня, якого не було десятиліттями, передає Banker.ua з посиланням на Reuters.

Головний Telegram-канал банкірів

«Важливо, щоб ми зменшили інфляцію, щоб канадці могли планувати свої витрати та заощадження, і вони не були здивовані великими змінами у вартості життя», — вважає губернатор Банку Канади Тіфф Маклем.

Центробанк зіткнувся з громадською критикою за підвищення вартості позик у той час, коли багато канадців уже не можуть дозволити собі продукти та інші предмети першої необхідності.

Читайте також: Страхування, новий інвестор в Україні, інфляція у Туреччині та заборона карти МИР: про що пишуть експерти у соцмережах

«Саме підвищуючи відсоткові ставки, ми сповільнимо витрати в економіці, дамо економіці час надолужити згаяне та зменшити інфляцію. Це призведе до зниження інфляції», — додав Маклем.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Банк Англії всьоме поспіль підвищив ключову ставку.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)