Чорна смуга для USD: індекс долара за підсумками місяця може впасти на 2,8%

30 квітня євро незначно подешевшав до долара, опустившись до 1,2097 EUR/USD.

Індекс американської валюти завершує тиждень зниженням на 0,2%, а місяць – падінням на 2,8%, передає Banker.ua.

Вранці в п’ятницю долар США трохи зріс до основних світових валют. В цілому ж його положення на тлі заяв глави ФРС про намір найближчим часом дотримуватися м’якої грошово-кредитної політики вигідним назвати не можна.

Згідно з даними торгів, 30 квітня євро незначно подешевшав до долара, опустившись до 1,2097 EUR/USD. Курс фунта стерлінгів до валюти США також істотно не змінився (1,3942 GBP/USD), тоді як в парі з ієною «американець» ослаб до 108,77 USD/JPY (-0,1%).

На думку стратегів Bank of America, на майбутньому засіданні з питань монетарної політики, наміченому на 6 травня, банк Англії може підвищити прогнози щодо зростання британської економіки в 2021 році, що напевно спровокує зміцнення фунта стерлінгів.

Індекс валюти США протягом дня зріс до 90,8 пункту (+0,21%). Проте, за підсумками тижня показник падає на 0,2%, тоді як втрати долара в квітні, судячи з усього, складуть 2,8%.

За словами експертів, зниження індексу долара цього місяця, крім фактора ФРС, обумовлене зміцненням сировинних валют – більшою мірою новозеландського і канадського долара. Останній в п’ятницю злетів до більш ніж 3-річного максимуму: за підсумками тижня зміцнення канадської валюти до USD може скласти 1,6%.

Австралійський долар 30 квітня подорожчав до американського до 0,7779 AUD/USD (+0,2%), тоді як в парі з турецькою лірою валюта США просіла до 8,2093 USD/TRY (-0,1%).

Читайте також: Олександр Холод (ШвидкоГроші): «Олюднення» клієнтських сервісів вимагає вдосконалення»

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку експертів ING, незважаючи на те, що пара GBP/USD близька до рівня 1,4000, потенціал зростання британської валюти обмежений через наближення виборів в Шотландії і політичних проблем, з якими доводиться стикатися в даний час Англії.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)