Ціни на нафту стабільні в очікуванні скорочення видобутку ОПЕК+

Ціни на нафту малорухливі в понеділок поки трейдери оцінюють попит на нафту в Китаї на тлі спалаху коронавируса і чекають рішення ОПЕК+ про подальше скорочення видобутку для збереження балансу на ринку. Про це повідомляє Banker.ua з посиланням на дані біржових торгів.

Квітневі ф’ючерси на нафту марки Brent на лондонській біржі ICE Futures виросли на $ 0,02 (0,04%) – до $ 54,49 за барель. У п’ятницю їх ціна опустилася на $ 0,46 (на 0,84%), склавши на закриття $ 54,47 за барель.

Котирування ф’ючерсів на нафту WTI на березень на електронних торгах на Нью-Йоркській товарній біржі (NYMEX) збільшилися на $ 0,03 (0,06%) – до $ 50,35 за барель. За підсумками попередньої сесії їх ціна знизилася на $ 0,63 (на 1,24%), завершивши день на позначці $ 50,32 за барель.

Позачергової зустрічі міністрів країн ОПЕК+ в зв’язку з коронавірусів в лютому не очікується, заявив міністр енергетики Азербайджану Пярвіз Шахбазов. “Ситуація ще раз була проаналізована і на сьогоднішній день вона є такою, що ранньої зустрічі міністрів не буде, вона відбудеться, як і планувалося, в березні”, – сказав Шахбазов журналістам у неділю.

Нагадаємо, минулого тижня технічний комітет ОПЕК + рекомендував країнам-учасникам знизити нафтовидобуток ще на 600 тис. бар/д, щоб ліквідувати наслідки китайського коронавируса.

Нафта подешевшала більш ніж на 20% з пікових значень, досягнутих в січні, після того як епідемія коронавируса вдарила по попиту на паливо в Китаї, найбільшому імпортері нафти в світі.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)