Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Ціни на нафту «здуваються» на очах: що відбувається
В найближчі дні вартість нафти марки Brent залишиться в діапазоні $43-45, прогнозує експерт.
Незважаючи на дані про скорочення запасів нафти, ціни на еталонні марки продовжують падати: учасники ринку зосереджені на майбутніх зустрічах ОПЕК+, передає Banker.ua.
Так, згідно з даними торгів 18 серпня, жовтневі ф’ючерси на Brent впали на 0,22%: барель нафти цієї марки зараз коштує $45,27. У той же час, ціна вересневих ф’ючерсів на WTI опустилася до $42,75 (- 0,33%).
Крім зустрічей ОПЕК+, запланованих на цей тиждень, увага інвесторів прикута до даних Міненерго США, які були опубліковані напередодні ввечері. Так, згідно з прогнозом, озвученим відомством, видобуток нафти в Штатах у вересні знизиться до 7,558 млн барелів. У порівнянні з серпнем, зниження складе 0,25%, або 19 000 барелів на добу.
При цьому трейдери також відстежують події на фондовому ринку США: динаміка, яка простежується в останні дні на біржах, дає підстави сподіватися на те, що економіка буде відновлюватися швидше, ніж прогнозувалося раніше.
За словами аналітиків AxiCorp, такі настрої сприятливо впливають на ринок нафти, оскільки розмови про перспективи відновлення попиту сприяють зростанню цін в перспективі.
У той же час, в RoboForex прогнозують, що в найближчі дні вартість нафти марки Brent залишиться в діапазоні $43-45. На думку аналітика Андрія Гойлова, незважаючи на те, що, згідно з останньою статистикою від Міненерго США, запаси сировини за тиждень значно скоротилися, сектор в перспективі може вирівняти сам себе, відбивши в найближчому звіті зростання запасу. За його словами, підвищення показника є «ведмежу сигналом для нафтових цін».
«Теоретично вартість нафти може піти на спад», – припускає аналітик.
Читайте також: “Нацбанк готовий до впровадження криптогривні”,- співзасновник Blaize.tech Сергій Онищенко
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що обсяг запасів нафти в плавучих танкерах, згідно з даними Vortexa, протягом тижня скоротився на 10,4% і за станом на 14 серпня досяг 171,489 млн барелів.
Коментарі (0)