Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Що відбувається з цінами на золото за день до виборів в США: свіжі дані
У III кварталі 2020 року приватні інвестори в усьому світі купили золотих монет і злитків в 1,5 рази більше, ніж з липня по вересень 2019-го, зазначають в World Gold Council.
Невизначеність навколо перспектив затвердження нового пакету заходів підтримки економіки і наближення виборів в США забезпечили невелике зростання цін на дорогоцінні метали 2 листопада. При цьому ралі золота в ці дні перешкоджає зростання курсу американської валюти, передає Banker.ua.
Згідно з даними торгів, в понеділок грудневий ф’ючерс на золото подорожчав на 0,08%: вартість «жовтого металу» досягла $1881,4 за унцію. Ціна грудневого ф’ючерсу на срібло піднялася на 1,43%: за унцію цього металу сьогодні дають $23,985.
Як зазначають в World Gold Council, в III кварталі приватні інвестори в усьому світі різко переключили свою увагу на монети та золоті злитки. Так, з липня по вересень фізособи купили більше 222 тон золотих монет і злитків, що в 1,5 рази перевищує минулорічні показники.
На думку експертів, зростання попиту в даний період було обумовлене пом’якшенням карантинних обмежень і швидким відновленням економік багатьох країн світу.
На сьогоднішній день найбільш великим споживачем золота є КНР, в той час як на другому місці по споживанню розташувалася Туреччина. Так, китайські інвестори в III кварталі встигли купити 60,5 тон металу, в той час як турецькі – більше 48 тон.
Що ж стосується подальших перспектив ринку, то, за словами аналітика Стівена Іннеса з Axi, бичачі настрої тут запанують в довгостроковій перспективі на тлі ослаблення долара – після того, як з боку американського уряду надійде «великий потік стимулів».
Варто також зазначити, що, згідно з даними НБУ, 1 грам золота в Україні сьогодні коштує 1 727.0203 гривень, грам срібла оцінюється в 21.6998 гривень, вартість платини зафіксувалася на позначці 782.6725 грн/грам, а паладію – 2 042.6872 грн/грам.
Читайте також: Карти з кешбек: як отримати, накопичувати та використовувати
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, згідно з даними World Gold Council, вперше з 2010 року Центробанки масово продають золото: в III кварталі ЦБ «позбулися» 12.1 тони металу, в той час як роком раніше чиста купівля досягала 141.9 тонн.
Коментарі (0)