Credit Suisse попросив $54 млрд в центробанку Швейцарії

Акції банку підстрибнули на 22%

Credit Suisse звернулася до Національного банку Швейцарії з проханням про позику у 54 млрд доларів та пропозицією викупити частину боргу банку, аби вистояти нестабільність у світовій фінансовій системі, передає Banker з посиланням на Reuters.

Головний Telegram-канал банкірів

Фінустанова позичить 50 млрд швейцарських франків у центрального банку і зробить тендерну пропозицію на викуп до трьох мільярдів франків боргу, деномінованого в доларах і євро.

Тим часом, головний акціонер Credit Suisse заявив, що з банком “все гаразд” і він навряд чи буде шукати додатковий капітал.

Така заява була опублікована після шаленої торгової сесії, під час якої занепокоєння щодо фінансового стану Credit Suisse сколихнуло світові ринки, занепокоїло регуляторів у Європі та США і спонукало деякі компанії переоцінити свої ризики в банку.

Такі кроки є безпрецедентними для великого швейцарського кредитора з часів фінансової кризи 2008 року і є наймасштабнішими заходами для залучення фінансів до Credit Suisse.

Акції банку в четвер відновили зростання після карколомного падіння в середу: сьогодні акції зросли вже на 21,63%.

Читайте також: Денім від Levi’s: чим Лівай Страусс заслужив всесвітнє визнання і як створив прибутковий бренд

Підґрунтя для раптового падіння Credit Suisse в середу було закладено на початку тижня, коли інвестори намагалися відійти від банківських ризиків після потрясінь, спричинених банкрутством низки американських банків.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що другий за розміром банк США виграв від краху SVB та Signature Bank.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)