Данилишин залишає посаду Голови Ради НБУ

Богдан Данилишин очолював Раду Національного банку протягом шести років, за цей час змінилися чотири голови центробанку.

Голова Ради Національного банку України Богдан Данилишин залишає свою посаду. Він очолював Раду НБУ довше за інших, обіймаючи посаду два терміни, передає Banker.ua з посиланням на повідомлення Данилишина у Facebook.

Головний Telegram-канал банкірів

«Надалі працюватиму як член Ради НБУ до закінчення конституційного терміну призначення», – повідомив він.

Другий трирічний термін перебування Данилишина на посаді голови Ради НБУ сплив 14 листопада. За шість років у центробанку змінилися 4 голови та кілька складів правління.

«Зараз Рада Національного банку – це інституційно побудований конституційний орган монетарної влади, який добре функціонує. Рада Національного банку виявилася найбільш стабільною складовою організаційної структури центрального банку України. Практично всі члени Ради відпрацювали свою повну каденцію, визначену під час їхнього призначення», – додав Данилишин.

Богдан Данилишин

Читайте також: Екс-керівник Укрексімбанку Мецгер очолив правління держкомпанії

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв, що до Ради НБУ хочуть включити колишнього заступника Андрія Пишного із Ощадбанку. Про це заявив перший заступник голови комітету Ярослав Желєзняк.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)