Екс-керівник Укрексімбанку Мецгер очолив правління держкомпанії

Наглядова рада Української фінансової житлової компанії на засіданні 11 листопада призначила Мецгера головою правління.

Колишнього голову правління Укрексімбанку Євгена Мецгера, якого суд визнав винним  у справі про перешкоджання роботі журналістів, призначили головою правління Української фінансової житлової компанії. Таке рішення ухвалила на засіданні 11 листопада наглядова рада Укрфінжитла, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу компанії.

Головний Telegram-канал банкірів

«Головою правління приватного акціонерного товариства “Українська фінансова житлова компанія” обрано Євгена Мецгера», – зазначили у компанії.

За даними «Опендатабот», засновником Укрфінжитла є Міністерство економіки. Мета діяльності компанії – забезпечення функціонування ринку іпотечного кредитування, сприяння та впровадження фінансово-кредитних механізмів забезпечення громадян України житлом.

Зазначимо, що скандальне інтерв’ю проходило 4 жовтня 2021 року. Тоді Мецгеру не сподобалося питання про кредит для фірми з «ДНР», після чого керівник банку вимагав відібрати у журналістів камери і стерти всі записи. Надалі технічні спеціалісти змогли відновити відео. Подія викликала широкий резонанс. 11 жовтня наглядова рада звільнила Мецгера з посади голови Укрексімбанку на підставі його заяви про розірвання трудового договору. Того ж дня його помістили під нічний домашній арешт.

Читайте також: Гривневі депозити населення зросли на 28% з початку війни

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв, що за даними пресслужби Укрексімбанку, банк співпрацює зі Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою (САП) та Національним антикорупційним бюро (НАБУ), відмежувавшись від дій команди колишнього голови Національного банку України (НБУ) Кирила Шевченка, оголошеного у міжнародний розшук.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)