Укрексімбанк заявив про співпрацю з САП та НАБУ у «справі Шевченка»

здание Укрэксимбанка

Банк повідомляє, що справа, яка зараз розслідується НАБУ та САП, не пов’язана з поточною діяльністю Укрексімбанку.

Укрексімбанк співпрацює зі Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою (САП) та Національним антикорупційним бюро (НАБУ), відмежувавшись від дій команди колишнього голови Національного банку України Кирила Шевченка, оголошеного у міжнародний розшук, передає Banker.ua з посиланням на сайт держбанку.

Головний Telegram-канал банкірів

«31 жовтня 2022 року ВАКС (Вищий антикорупційний суд – ред.) обрав запобіжний захід члену Правління АТ “Укрексімбанк” Олександру Ігнатенку у зв’язку з розслідуванням справи, що ведеться Національним антикорупційним бюро та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою. Розслідування стосується діяльності ПАТ АБ “Укргазбанк”, де Ігнатенко обіймав посаду члена правління до березня 2020 року», – йдеться у повідомленні банку.

З огляду на це Укрексімбанк повідомляє, що справа, яка зараз розслідується НАБУ та САП, не пов’язана з поточною діяльністю Укрексімбанку, а Укрексімбанк не володіє інформацією, яка вказує на незаконні дії члена правління банку.

«Від дати передачі справи до суду пан О. Ігнатенко перебуває у Києві, співпрацює зі слідством, приймає всі законні методи для доказу своєї невинності та виконує посадові обов’язки члена правління Укрексімбанку, сприяючи підтримці обороноздатності держави, її енергетичній та продовольчій безпеці», – йдеться у заяві банку.

Також повідомляється, що Укрексімбанк зацікавлений «у всебічному та неупередженому виконанні антикорупційними органами України покладених на них завдань щодо захисту інтересів держави у сфері боротьби з корупцією та відкритий до співпраці зі слідчими органами».

Читайте також: Темпи падіння страхового ринку України сповільнилися в 3 кварталі 2022 року

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв, що в НБУ розповіли про роботу банків у разі евакуації мешканців Києва. За словами голови НБУ, енергетична ситуація не матиме критичного впливу на банки.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)