Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Нові призначення в НБУ: хто очолив департамент ризик-менеджменту Нацбанку
Завдання департаменту ризик-менеджменту – підвищення ефективності виконання Нацбанком функцій з управління ризиками, а також оцінки та моніторингу заставного майна, повідомляють в НБУ.
Новим главою Департаменту ризик-менеджменту НБУ став екс-начальник Управління фінансових і операційних ризиків Нацбанку Сергій Демиденко, передає Banker.ua з посиланням на дані регулятора.
Як зазначають в Нацбанку, посада директора Департаменту ризик-менеджменту НБУ закріплена за Сергієм Демиденком за результатами відкритого конкурсного відбору з 11 травня.
Демиденко, який очолював управління ринкових ризиків в «Укрсоцбанку» з 2015 по 2017 рік, був призначений заступником начальника Управління фінансових і операційних ризиків НБУ в грудні 2019-го і начальником цього управління – в листопаді 2020-го.
Серед основних функцій очолюваного Демиденком Департаменту – організація системи управління ризиками в НБУ, методологічний супровід впровадження системи внутрішнього контролю в Нацбанку та її моніторинг, забезпечення управління операційними ризиками, а також організація та координація безперервності діяльності регулятора.
Плюс, пояснюють у Нацбанку, Департамент займається формуванням резервів на покриття фінансових ризиків, пов’язаних зі зменшенням корисності активів НБУ, а також дає оцінку справедливої вартості заставного майна і фінінструментів (у випадках, передбачених нормативно-правовими та розпорядчими актами Нацбанку).
Також до завдань Департаменту входить верифікація звітів суб’єктів оціночної діяльності та вибірковий моніторинг майна, що забезпечує виконання зобов’язань за наданими НБУ кредитами, а також майна, право власності на яке отримує Нацбанк як заставодержатель.
Читайте також: Чув, можна непогано заробити на реферальних програмах банків. Це так?
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що в квітні небанківський фінансовий ринок покинула 31 компанія: таке скорочення числа небанківських фінустанов в НБУ пояснюють примусовим виключенням учасників ринку, які не мали ліцензій.
Коментарі (0)