На порталі Дія.Бізнес оновили маркетплейс фінансових можливостей

На платформі за допомогою фільтра пошуку інформації можна обрати необхідну суму, відсоткову ставку, тип фінансування та багато іншого.

Міністерство цифрової трансформації оновило маркетплейс фінансових можливостей на порталі «Дія.Бізнес», передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу відомства.

Головний Telegram-канал банкірів

«Тепер підприємці можуть дізнатися про 300+ фінансових програм для розвитку та масштабування власної справи: кредити, лізинги, гранти, державні та міжнародні програми підтримки», – розповіли в Мінцифри.

Маркетплейс фінансових можливостей для бізнесу доступний за посиланням. На ньому можна обрати необхідну суму, відсоткову ставку, тип фінансування тощо за допомогою фільтра пошуку інформації.

Варто зазначити, що «Дія.Бізнес» є одним з національних проектів екосистеми «Дія», куди також входять «Дія.Цифрова освіта» та «Дія.City».

финансист

Читайте також: ПриватБанк оприлюднив статистику отримання готівки з POS-терміналів

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв, що Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров закликав дозволити мобільним операторам використовувати генератори, завдяки яким бізнес підтримує свою роботу в умовах відсутності електропостачання.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)