У Дії запустили купівлю військових ОВДП

Дия

Облігації зараховуватимуться на інвестиційний рахунок протягом 3 робочих днів

Військові облігації відтепер можна придбати у Дії, передає Banker.ua з посиланням на міністра цифрової траснформації Михайла Федорова.

«Військові облігації — це цінні папери від держави, які допомагають економіці країни під час воєнного стану. Працюють вони дуже просто. Купуєте облігації в Дії, підтримуєте ЗСУ, а через певний час отримуєте свої кошти назад з відсотками. Це як депозит, який працює на перемогу», — написа посадовець.

Головний Telegram-канал банкірів

Кожна облігація має назву тимчасово окупованої території – фактично назви дані кожному окремому випуску ОВДП із різними термінами погашення: Горлівка (виплата 2 листопада 2022 року), Мелітополь (виплата 11 січня 2023 року), Херсон (виплата 1 березня 2023 року), Маріуполь (виплата 21 червня 2023 року), Луганськ (виплата 5 липня 2023 року), Донецьк (виплата 27 вересня 2023 року), Крим (виплата 25 жовтня 2023 року). Вартість однієї облігації — від 900 грн. Обмежень у кількості немає, можна придбати скільки завгодно і підтримати військових.

Термін облігації — на строк від 1 місяця до 1,5 року. Виплати надходитимуть на картку єПідтримка.

Номінал однієї облігації – 1000 грн.

Читайте також: Важливість підтримки: як банки працюють там, де небезпечно. Опитування

Міністр також нагадав про необхідність оновити застосунок.

Для купівлі ОВДП потрібно буде обрати тип облігації та продавця, вказати кількість облігацій, вибрати картку єПідтримка, на яку повернуться гроші та відсотки, підписати документи на відкриття інвестиційного рахунку.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Мінфін залучив від розміщення військових ОВДП 575 мільйонів гривень.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)