Для клієнтів Нової пошти випустять облігації та кредитні картки

Облігації NovaPay використовують для роботи у фінансовому секторі, а кредитні картки матимуть багато функцій та навіть знижок.

Платіжна система “Нової пошти” NovaPay має намір випустити облігації та кредитні картки з додатковими послугами для своїх клієнтів. Про це заявив директор із ризиків NovaPay Ростислав Синішин, передає Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

За його словами, йдеться саме про власний випуск облігацій NovaPay, а не нещодавно випущену нову серію облігацій “Нової пошти”.

Компанія вже підготувала проспект емісії, який незабаром подадуть на реєстрацію до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Нова пошта” випустила (облігації), оскільки їй потрібний власний розвиток, їй потрібно будувати термінали, розвивати логістику, а зараз NovaPay випустить свої облігації, які будуть використовуватися якраз для роботи у фінансовому секторі“, – розповів Сінішин, проте не уточнив більше жодних деталей.

Крім того, NovaPay планує реалізувати проект з випуску власних кредитних карток, які матимуть “багато цікавих функцій, додаткових послуг та знижок”.

Новая почта

Читайте також: Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (6-10 березня)

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що латежна система «Нової пошти» NovaPay у третьому кварталі цього року планує вийти на ринок платіжних карток.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)