Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
До 11 фінансових компаній застосовано заходи впливу
Компанії зобов’язані привести свою діяльність у відповідність до вимог законодавства України.
Національний банк України застосував до 11 фінансових компаній заходи впливу у вигляді вимоги про вжиття заходів, спрямованих на усунення (виправлення) виявлених під час нагляду порушень, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу регулятора.
За порушення пруденційних вимог заходи впливу застосовані до:
- ТОВ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ “МІА ГРУП”;
- ТОВ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ “АРАГОН”;
- ТОВ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ “ЮНІВЕРСАЛ КОМПАНІ”;
- ТОВ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ “ПРОГРЕСИВНІ ФІНАНСИ”;
- ТОВ “В ЛІЗИНГ”;
- ТОВ “ІМПОРТ КАРС ЛІЗИНГ”;
- ТОВ “ФК ПРОФІТ”.
Зазначені установи зобов’язані вжити заходів для усунення (виправлення) виявлених під час нагляду порушень та привести свою діяльність у відповідність з вимогами законодавства України у строк до 25 грудня 2024 року:
- ТОВ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ “КАПІТАЛ ДЖІРІНГ”;
- ТОВ “ЗЕТ-ФІНАНС”;
- ТОВ “ЕФ ЕС ДЖИ”.
Зазначені установи зобов’язані вжити заходів для усунення (виправлення) виявлених під час нагляду порушень та привести свою діяльність у відповідність з вимогами законодавства України у строк до 01 січня 2025 року:
- ТОВ “КЛАЙ КРЕДИТ” – зобов’язане вжити заходів для усунення (виправлення) виявлених під час нагляду порушень та привести свою діяльність у відповідність до вимог законодавства України до 10 січня 2025 року.
Рішення про застосування заходів впливу до зазначених установ ухвалені Комітетом з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг 28 листопада 2024 року за результатами безвиїзного нагляду за діяльністю з надання фінансових послуг. Вони набирають чинності з 29 листопада 2024 року.
Читайте також: Фінансова грамотність для кожного: просвітницька місія COMINBANK у дії
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Фонд гарантування виставляє на торги активи 11 банків-банкротів.
Коментарі (0)