Долар коливається перед публікацією протоколів ФРС: чи злетить курс USD

Такі фактори, як прискорена вакцинація населення США і стрімке відновлення американської економіки, навряд чи забезпечать підтримку долару в довгостроковій перспективі, вважають в Commerzbank.

Євро дорожчає до долара на позитивній статистиці від Markit Economics, згідно з якою PMI в промисловості та сфері послуг єврозони в березні зріс до 9-місячного максимуму в 53,2 пункту, передає Banker.ua.

Згідно з даними торгів, вдень в середу вартість євро піднялася до 1,1883 EUR/USD, тоді як фунт стерлінгів впав до долара на тлі фіксації прибутку трейдерами до тижневого мінімуму в 1,3773 GBP/USD (-0,14%).

Незважаючи на помітне ослаблення британської валюти, очікування аналітиків щодо фунта залишаються доволі оптимістичними. На думку експертів, «британець» незабаром відновить свої позиції, оскільки підтримку валюті й досі надає фактор успішної вакцинації, який сприяв відкриттю англійської економіки.

У парі з ієною американська валюта сьогодні зміцнюється: курс 7 квітня досяг позначки 109,89 USD/JPY.

На думку аналітиків ING, курс долара і дохідність американських облігацій можуть зрости після сьогоднішньої публікації протоколів березневого засідання ФРС, але лише в тому випадку, якщо регулятор подасть «яструбиний сигнал», вказавши на відхід від ультра-адаптивної політики.

Стратеги Commerzbank, в свою чергу, зазначили, що такі фактори, як прискорена вакцинація населення США і стрімке відновлення американської економіки, навряд чи забезпечать підтримку долару в довгостроковій перспективі, оскільки решта світу рано чи пізно також «надолужить згаяне».

Індекс американської валюти в середу опустився до 92,26 пункту, знизившись на 0,08%.

Читайте також: Анна Лаєвська: «Ми будуємо комплекс для життя, який буде наповнений змістом та творчістю»

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що стратеги банку ING ставлять на зростання курсу євро до долара в зв’язку з перспективою поліпшення прогнозу МВФ щодо динаміки світової економіки.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)