Долар, що дорожчає, «паралізував» ринок золота: дані торгів

Індекс американської валюти вранці 26 березня зріс на 0,27%, досягнувши 92,78 пункту.

Долар, що дорожчає, «паралізував» ринок золота: ціни на «жовтий метал» вранці в п’ятницю практично не змінюються, передає Banker.ua.

Згідно з даними торгів, вранці в п’ятницю квітневий ф’ючерс на золото символічно подорожчав до $1725,75 за унцію (+ 0,03%), тоді як вартість травневого ф’ючерсу на срібло злетіла до $25,275 (+0,91%).

Зростанню золотих котирувань, як і раніше, перешкоджає долар, що зміцнюється, індекс якого вранці 26 березня зріс на 0,27%, досягнувши 92,78 пункту. У той же час, чинники, які сприяли б відновленню «золотого ралі», сьогодні відсутні.

У DailyFX вважають, що долар буде й надалі перешкоджати зростанню цін на золото, тоді як в ActivTrades не виключають, що ралі на ринку дорогоцінних металів може оновитися в разі значного коригування на ринку акцій.

У той же час, стратеги Goldman Sachs ставлять на сировинні ринки, зазначаючи, що в 2021 році тут очікується «справжнє цінове ралі». На думку аналітиків банку, сектор сировинних товарів протягом найближчих 12 місяців залишатиметься привабливим для інвесторів і зросте в середньому на 15,5%.

Як зауважують в Goldman Sachs, сировинні товари виступають в якості «важливої сполучної ланки між слабким доларом, зростаючим попитом та інфляцією». Таким чином, констатують експерти, такі активи можуть бути непоганим захистом капіталу від інфляції.

Зазначимо також, що, згідно з даними НБУ, 1 грам золота в Україні сьогодні коштує 1 562.7795 гривень, грам срібла оцінюється в 22.2445 гривень, вартість платини зафіксувалася на позначці 1 046.4032 грн/грам, а паладію – 2 378.9746 грн/грам.

Читайте також: «Україна була, є і буде досить технологічною у фінтеху», – Ганна Тігіпко, засновниця izibank

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку аналітиків HSBC, в разі подальшого зниження прибутковості облігацій США золото дорожчатиме навіть за сильного долара.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)