Долар тане на тлі євро: USD впав до EUR до шеститижневого мінімуму

Індекс валюти США у вівторок впав до 90,97 пункту (-0,11%).

Вдень 20 квітня американська валюта подешевшала в парі з євро до шеститижневого мінімуму: EUR надолужує згаяне завдяки активній вакцинації в країнах ЄС, передає Banker.ua.

Згідно з даними торгів, вдень у вівторок курс європейської валюти до долара вперше з 3 березня піднявся до позначки 1,2067 EUR/USD (+0,2%).

На думку аналітиків ING, долар продовжить знижуватися на тлі стрімкого відновлення економік країн ЄС, яке прискориться в другому півріччі 2021-го. Експерти також зазначають, що успіхи американської економіки вже переважно враховані в валютних курсах, про що свідчить відсутність реакції долара на сильну макростатистику з США.

Також варто зазначити, що індекс долара Bloomberg йде на зниження сьомий день поспіль, і якщо спад продовжиться, висхідний тренд американської валюти, що спостерігався раніше, може остаточно зійти нанівець.

Фунт стерлінгів у вівторок зріс до долара до 1,3990 GBP/USD (+0,1%) завдяки сильній статистиці з Британії: дані з безробіття в країні виявилися кращими, ніж прогнозували експерти. Так, рівень безробіття в Англії в умовах жорсткого карантину в грудні-лютому впав до 4,9%, тоді як аналітики, опитані Reuters, очікували зростання показника за листопад-січень з 5,0% до 5,1%.

На думку експертів ING, британський фунт зростає як завдяки відскоку після корекційного падіння, так і за рахунок зміцнення пари EUR/USD. Аналітики очікують, що в II кварталі пара GBP/USD постійно залишатиметься вище позначки 1,40.

Курс американської валюти сьогодні зріс до 108,30 (+0,1%), тоді як австралійський долар зміцнився по відношенню до американського до 0,7800 AUD/USD (+0,6%), досягнувши місячного максимуму.

Індекс долара США 20 квітня впав до 90,97 пункту (-0,11%).

Читайте також: Олександр Холод (ШвидкоГроші): «Олюднення» клієнтських сервісів вимагає вдосконалення»

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку Масафумі Ямамото з Mizuho Securities, у II кварталі прибутковість казначейських облігацій США може впасти нижче 1,5%, тоді як курс долара, як очікується, опуститься нижче 108 ієн.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)