Чи слід готуватися до різкого стрибка долара в серпні: думка експерта

Курс долара до гривні наступного місяця може зрости до позначок 28-28,20 грн/$, зазначає експерт.

Зростання курсу долара в Україні пов’язане з очікуваннями більш м’якої монетарної політики. Про це в ексклюзивному інтерв’ю виданню Banker.ua розповів начальник управління ділінгових операцій банку «Південний» Олег Ропяк.

Багато хто з експертів вважає, що вартість гривні падатиме й надалі, оскільки ринок поки не розуміє, якою буде політика нового глави НБУ і чого варто очікувати в найближчому майбутньому.

Згідно з прогнозами вітчизняних аналітиків, українська гривня продовжить девальвацію в серпні і може опуститися до позначок в 28-28,5 грн/$.

За словами Олега Ропяка, який очолює управління ділінгових операцій банку «Південний», на сьогоднішній день зростання курсу американської валюти в Україні виглядає помірним, і передумов до сильного прискорення не простежується.

«Зростання курсу долара пов’язане з очікуваннями більш м’якої монетарної політики. Принаймні, під таким приводом відбулася зміна керівництва регулятора. Очевидною метою цього руху вгору є рівень біля 28-28,20», – зазначає експерт.

Після досягнення цього рівня, додає Олег Ропяк, ринку потрібно буде «переосмислити ситуацію, отримати вербальні сигнали або реальні дії з боку НБУ, і вже за сумою цих вступних приймати рішення про подальше позиціонування».

«А поки рух нагору виглядає помірним, і передумов до сильного прискорення не простежується», – резюмував співрозмовник Banker.ua.

Читайте також: Наталія Потапенко (lifecell): “Ми відмовимося працювати з банками, якщо вони не відповідають основним критеріям, політикам та стандартам”

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку начальника відділу по роботі з інвесторами Банку «Кредит Дніпро» Андрія Приходька, за умови збалансованого прояву ключових факторів, що впливають на співвідношення валютного попиту та пропозиції в Україні, в серпні курс перебуватиме в діапазоні 27,0-28,5 грн/$.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)