Долар «злетів» слідом за облігаціями США: скільки коштує американська валюта

Федрезерв США прийняв рішення зберегти базову ставку на рівні 0-0,25% річних і спрогнозував, що даний показник залишатиметься на рекордно низькому рівні аж до 2023 року.

Долар дорожчає на тлі зростання прибутковості казначейських облігацій США, яка підскочила 18 березня до 14-місячного максимуму. Вдень у четвер курс USD піднімається до більшості світових валют, передає Banker.ua.

Згідно з даними торгів, 18 березня євро до долара ослаб до 1,1939 EUR/USD. Експерти зазначають, що зростання прибутковості облігацій США, що відновилося, буде підтримувати американську валюту в парах з євро, ієною і швейцарським франком й надалі.

Зауважимо, що прибутковість казначейських облігацій США зростає після дводенного засідання Федрезерву США, за підсумками якого регулятор прийняв рішення зберегти базову ставку на рівні 0-0,25% річних і спрогнозував, що даний показник буде залишатися на рекордно низькому рівні аж до 2023 року.

Долар до японської валюти сьогодні зріс до 109,03 USD/JPY, тоді як швейцарський франк ослаб в парі з «американцем» до позначки 0,9252 (-0,3%).

Що ж стосується фунта стерлінгів, то британська валюта в четвер торгується на рівні $1,3954. На думку аналітиків, англійський Центробанк сьогодні залишить ключову ставку на рівні 0,1% і «обережно» просигналізує про намір підвищити ставку приблизно на 50 б.п. протягом наступних 3 років.

Австралійський долар 18 березня піднімався до американського колеги до двотижневого максимуму в 0,7849 AUD/USD.

Індекс долара в четвер вдень зріс до 91,57 пункту, піднявшись на 0,14%.

Читайте також: Кирило Чихрадзе (Blockchain Crystal): «Банки України почнуть відстежувати та регулювати криптотранзакції»

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що експерти Rabobank зберегли свій середньостроковий прогноз щодо пари EUR/GBP на рівні 0,85, але також не виключають можливості відкату курсу в II кварталі в область 0,86-0,87.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)