Допомога Збройним Силам України та громадянам: на спецрахунки надійшло понад 11,3 млрд грн

help

Підтримку Україні надають як місцеві підприємці та громадяни, так і друзі з-за кордону.

Українці та міжнародна спільнота перерахували на спеціальні рахунки, які були відкриті для допомоги Збройним Силам та мирному населенню, яке постраждало внаслідок військової агресії РФ, понад 11,1 млрд гривень, повідомляє Banker.ua.

За даними НБУ, на спеціальний рахунок, відкритий для підтримки Збройних Сил України, вже надійшло понад 11,1 млрд гривень, у тому числі і 3,2 млрд грн з-за кордону (в еквіваленті).

Кошти на спецрахунок надходять у доларах та євро, фунтах, ієні, злотих та в іншій валюті.

Так, 950 млн гривень вже перераховано на потреби Національної гвардії, 1 650 млн гривень – на адресу Національної поліції, близько 7 171,3 млн гривень – на потреби Міноборони та 420 млн гривень – на користь Державної прикордонної служби.

Загалом в роботу пущено 10,2 млрд гривень зі спецрахунку, а залишок коштів на 10 березня становить близько 0,95 млрд грн.

На гуманітарні потреби Україна отримала близько 170 млн гривень в еквіваленті, у тому числі й 57 млн гривень з-за кордону. Залишок коштів, що надійшли на спецрахунок, відкритий Національним банком для Мінсоцполітики, на 10 березня становить близько 170 млн грн.

Головний Telegram-канал банкірів

Варто також зазначити, що з метою підтримки ЗСУ, а також у якості гуманітарної допомоги українцям, які постраждали внаслідок російської агресії, Палата представників США затвердила виділення екстреного фінансування у розмірі $13,6 млрд.

Ця допомога включена до законопроекту про держфінансування обсягом $1,5 трлн, раніше схваленого Палатою.

hryvnia

Читайте також: Хранителі даних: ринок дата-центрів стрімко зростає

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Міжнародний валютний фонд схвалив надання Україні додаткового фінансування обсягом $1,4 млрд.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)