«Доступна іпотека 7%»: скільки дешевих кредитів вже отримали українці

Банки видали 20 «дешевих» іпотечних кредитів і обробляють 90 заявок на участь в програмі.

Кількість договорів, підписаних в рамках програми «Доступна іпотека 7%», сягнула 20: з початку березня банки позичили українцям на купівлю житла 14,72 млн гривень, передає Banker.ua.

Банки-учасники програми доступного іпотечного кредитування схвалили 8 нових заявок на купівлю житла під 7%: з 18 березня фінустанови видали українцям понад 5 млн гривень на придбання нерухомості на максимально вигідних умовах.

Так, за даними Мінфіну, з моменту запуску програми «Доступна іпотека 7%» банки встигли прокредитувати громадян на суму 14,72 млн гривень. Всього фінустанови підписали 20 кредитних договорів, тоді як 90 заявок на суму 85,59 млн гривень все ще в роботі.

82,23% заявок на участь в програмі пов’язані з кредитуванням на вторинному ринку, тоді як 17,77% стосуються «первинки».

Найбільш активними учасниками «Доступної іпотеки 7%» є мешканці Київщини (35%), столиці (30%), а також Львівської, Харківської та Рівненської областей (17%, 10% і 8% відповідно).

Серед банків, що видають кредити на купівлю житла під 7%, як державні («ПриватБанк», «Укргазбанк» і «Ощадбанк»), так і комерційні фінустанови (банки «Глобус», «Мегабанк», «Кредобанк», банк «Альянс» та «ОТП банк»).

Читайте також: Чув, що зараз можна оформити дешеву іпотеку. Чи це так і де краще взяти кредит?

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що рішення про надання кредиту на придбання житла під 7% приймається банком, який схвалює або не схвалює подану заявку, використовуючи власну методологію оцінки платоспроможності позичальника.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)