«Доступна іпотека 7%»: обсяг кредитування в рамках програми досяг 1,191 млрд гривень

недвижимость

Найбільш активними учасниками програми з початку 2022 року виявилися мешканці Київської області та столиці.

Банки продовжують кредитувати українців, які бажають придбати житло на пільгових умовах. З початку року в рамках «Доступної іпотеки 7%» було видано позик на купівлю нерухомості на суму 0,046 млрд грн, повідомляє Banker.ua.

За інформацією Міністерства фінансів, з початку 2022 року українці, які подали заявки на участь у програмі «Доступна іпотека», отримали 57 позик на придбання житла під 7%.

Так, зазначають у Мінфіні, обсяг програми з моменту її запуску досяг 1,191 млрд гривень (77,55% коштів було видано на купівлю «вторинки» та 22,45% – на «первинку»), тоді як кількість підписаних договорів зафіксована на рівні 1377.

Загалом станом на 6 січня банківські установи, які співпрацюють з Фондом розвитку підприємництва в рамках програми, отримали від українських сімей 1899 запитів на кредитування на суму 1,644 млрд гривень. 76,92% від загального обсягу запрошених коштів потенційні учасники планують витратити на купівлю житла на вторинному ринку та 23,08% – на первинному.

Головний Telegram-канал банкірів

У переліку банків, із якими можна укласти договір на «Доступну іпотеку 7%», як комерційні, так і державні установи. Так, з ФРП на сьогоднішній день співпрацюють “ПриватБанк”, “Ощадбанк”, “Укргазбанк”, “ОТП банк”, банк “Кредит Дніпро”, “Мегабанк”, “Таскомбанк”, “МТБ банк” та банк “Альянс”.

Крім того, купити житло під 7% українцям допомагають “Кредобанк”, банк “Глобус”, “КІБ”, “Полікомбанк”, “Кристал банк”, банк “Львів” та “Асвіо банк”.

Оформити доступну іпотеку сьогодні також можуть клієнти «Акорд Банку», «Правекс банку», «Скайбанку», «РВС банку» та банку «Січ».

доступная ипотека 7

Серед регіонів, жителі яких брали активну участь у програмі минулого тижня, Київська область (31,33%), місто Київ (30,92%), Львівщина (6,57%), Харківщина (5,67%) та Волинська область (3,95%).

За останні 7 днів кількість позик, наданих банками-учасниками, як і сума кредитів, збільшилася на 4%, а кількість заявок та їхня сума зросли на 2%.

гривневые купюры номиналом 200 и 500 грн

Читайте також: Колектори, банки та страхування: огляд головних фінансових законів 2021 року

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що минулого року кредитори зі Сполучених Штатів видали іпотеки на загальну суму $1,61 трлн, встановивши таким чином абсолютний рекорд.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)