Доступні кредити «5-7-9%» видаватимуть ще 2 банки

Середній та малий бізнес генерує близько 40% ВВП, фінансова підтримка цього сегмента ділової активності є надзвичайно важливою, впевнені банкіри.

Кількість банків, чиї клієнти можуть розраховувати на пільгові кредити, що надаються в рамках програми «5-7-9%», продовжує зростати, передає Banker.ua.

Так, згідно з повідомленням Міністерства фінансів, до державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» приєдналися такі фінустанови, як Кредобанк і Банк «Восток».

За словами одного з керівників «Кредобанку» Євгена Заіграєва, на сьогоднішній день програма «5-7-9%» є найцікавішим інструментом підтримки малого бізнесу. Тому «Кредобанк» «радий приєднатися до неї і пропонувати її умови своїм клієнтам», зазначає банкір.

В свою чергу, Сергій Шулло, що представляє банк «Восток», звертає увагу на те, що середній і малий бізнес бере участь в 90% видах економічної активності, генерує близько 40% ВВП і концентрує понад 50% світового працевлаштування. Тому, за словами банкіра, фінансова підтримка цього сегмента ділової активності є надзвичайно важливою.

«Це і стало метою держпрограми «Доступні кредити 5-7-9%», до якої, поділяючи її цілі та ідеї, приєднався Банк Восток», – додає Сергій Шулло.

Варто зазначити, що учасниками кредитної програми «5-7-9%» вже стали 11 українських банків. Серед них Ощадбанк, Укрексімбанк, ПриватБанк, Укргазбанк, ПУМБ, Райффайзен Банк Аваль, Альянс банк, ТАСкомбанк, банк «Львів», а також «новоприбулі» Кредобанк і банк «Восток».

Читайте також: Економіка впаде цієї осені? Як на цьому заробити вже зараз

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Міністерство фінансів опублікувало ТОП найактивніших учасників програми доступного кредитування «5-7-9%». Найактивнішими позичальниками, які скористалися перевагами програми, стали українські аграрії.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)