ФГВФО продає галузевий пул 4 банків

Загальна заборгованість за включеними до складу пулу активами становить більш як 707 млн грн.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб у системі Prozorro.Продажі 5 грудня спробує продати галузевий пул, що сформований за видом економічної діяльності, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу Фонду гарантування.

Головний Telegram-канал банкірів

“5 грудня 2023 року у системі Prozorro.Продажі відбудеться аукціон з продажу першого «галузевого пулу», сформованого Фондом гарантування вкладів фізичних осіб за спільною ознакою КВЕД боржника – будівництво”, – йдеться в повідомленні.

До складу лота увійшли активи чотирьох банків – АТ «МР Банк», АТ «Мегабанк», ПАТ «Промінвестбанк» та АТ «Банк Січ», а саме: права вимоги та майнові права за кредитними договорами, що укладені з суб’єктами господарювання, а також дебіторська заборгованість.

Загальна заборгованість за включеними до складу пулу активами становить більш як 707 млн грн, із них 608 млн грн – за активами з АТ «Мегабанк», 84 млн грн – ПАТ «Промінвестбанк», 13 млн грн – АТ «МР Банк» та майже 1,6 млн грн – АТ «Банк Січ».

Кожен актив, включений до складу пулу, щонайменше 4 рази виставлявся на індивідуальний продаж у системі Prozorro.Продажі, але так і не був реалізований.

Активи виставляються на продаж за голландським аукціоном зі зниженням початкової (стартової) ціни. Стартова ціна лота – 65,4 млн грн.

Читайте також: Banker.Тижневик: чим жив банківський сектор минулого тижня (6 – 10 листопада).

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що ФГВФО продав активів банків на 53,4 млн грн.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)