Робота по «фінансовому Рамштайну» вже почалася

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль сподівається на проведення зустрічі у межах «фінансового Рамштайну» у першому кварталі 2023 року

Про це він повідомив під час пресконференції з премє’ркою Молдови Наталією Гаврилицею, передає Banker з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Головний Telegram-канал банкірів

«Щодо “фінансового Рамштайну” – де-факто робота вже йде на рівні Єврокомісії та на рівні фінансових організацій та G7», – зазначив він.

За словами Шмигаля, наступного тижня у Франції відбудеться чергова міжнародна конференція, де розглядатимуться питання і енергетичної безпеки, і фінансової безпеки, а також питання військової та ядерної безпеки.

«Якщо ви очікуєте, що це буде формалізовано в “круглий стіл”, то так – буде. Високий політичний рівень передбачається. Сподіваюся, що ми бачитимемо його вже протягом першого кварталу наступного року. Усі ті робочі групи, які сьогодні працюють, будуть, безумовно, не рідше ніж раз на квартал презентувати політичні досягнення та політичні домовленості “фінансового Рамштайну”», – заявив очільник українського уряду.

Читайте також: Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (28 листопада – 2 грудня)

Як повідомлялося, у жовтні президент Володимир Зеленський закликав країни ЄС створити «фінансовий Рамштайн» для допомоги Україні у реконструкції та відновленні економіки.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що вартість відновлення України перевищить $350 млрд.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)